Sousedé
(1/17)
2 499 000 Kč
Poznámka k ceně: cena je konečná vč. všech poplatků a právního servisu a nezávislé úschovy mimo RK
ID nemovitosti:1839
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:285 m2
Datum aktualizace:26. července 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme prodej rodinného domu v osobním vlastnictví, který je dispozičně řešený jako 3+1 o celkové výměře včetně pozemku 285m2 v Dolní Kamenici u Holýšova. Stavba stojí na vlastním pozemku p.č. st. 6 a dům je s číslem popisným 21. Příjezd k domu je po obecní (asfaltové) komunikaci, vedle domu je větší stodola, může fungovat k parkování a dalšímu různému uskladnění a rozmanitému využití. Celkově není dům v dobrém technickém stavu, jsou moderní vstupní dveře, plastová okna, ale jinak bez úprav a rekonstrukcí. Vnitřní dispozice jsou, že při vstupu je zádveří, následně kuchyně s navazující místností např. jako jídelna. Dva pokoje, obývák, komora. Radiátory jsou všude. K vytápění a pro teplou vodu - elektro kotel, vlastní studna s napojením na čerpadlo. Elektřina 220/380, vlastní plynová přípojka. Jádro je zděné. Po schodišti pak vstup na půdu a do podkrovní části, kde je možno udělat např. dvě další místnosti.

Dům je v horším technickém stavu, ideální pro člověka k přizpůsobení dle svých představ, k provedení vlastních rekonstrukcí a úprav. Ideální jak pro trvalé bydlení, tak občasné bydlení (rekreaci), využití je skutečně rozmanité. Dům je s číslem popisným. Jelikož je vše v osobním vlastnictví bez jakéhokoliv omezení vlastnických práv a povinností, je možné financovat úvěrem nebo hypotékou, kdy v případě zájmu Vám pomůžeme vše zdarma vyřídit. Malá dojezdová vzdálenost do Holýšova, Staňkova. Stav a vše viz. foto inzerce. PENB - G, štítek není v současné době k dispozici, ale pracuje se na jeho vyhotovení. Cena je konečná včetně právního servisu a všech poplatků spojených s prodejem nemovitosti. Dům je prodávaný bez vybavení a zařízení. Ideální k vlastním úpravám a rekonstrukcím. Vhodné také jako letní sídlo, k trvalému bydlení atd. Záleží na každém.

Velkou výhodou je také to, že je dům již na konci obecní komunikace se zákazem vjezdu (20metrů za domem), kde začínají turistické stezky, lesy atd. Naprosto minimální průjezdnost aut a skvělý klid a moc hezké prostředí.
K dispozici a využití ihned, termíny prohlídek jsou po předchozí domluvě. Prodej plně aktuální od srpna 2023.
Jsou tady veškeré přípojky vč. plynu! Plyn být nemusí a může být záslepka, každopádně přípojka je. Doporučuji!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1839
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
120m2
Plocha pozemku
285m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Lukáš Mičola
Lukáš Mičola
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář DIRMAX

© 2023 Sousedé