Sousedé
(1/25)
4 990 000 Kč
ID nemovitosti:832-RZ-20
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:480 m2
Plocha pozemku:1.433 m2
Počet místností:9
Datum aktualizace:1. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dům občanské vybavenosti v Mladé Vožici ul. Obránců míru č.p. 418. Tento dům byl zkoloudován za účelem občanské vybavenosti -.bývalá restourace a obchod. Velkou předností této nemovitosti je podkroví o výměře podlahové plochy 248 m2, které je v základu připraveno pro výstavbu dvou bytových jednotek. Vše je vedeno v územním plánu města Mladá Vožice, v zóně BM-S, plochy k bydlení městského charakteru. Územní plán umožnuje rekolaudaci této nemovitosti a přináší velké možnosti pro výstavbu bydlení. Dostatečný počet pokojů a připravený prostor pro výstavbu schodiště do 2NP vyzívá k tomuto kroku celý objekt rekolaudovat. Je zde dostatek vchodových dveří a to celkem pět vchodových dveří propojené do jednotlivých částí domu.

Zastavěná plocha a nádvoří 1NP má výměru 324 m2. Součástí prodeje je i přilehlý pozemek 1119/53, ostatní plocha o výměře 1109 m2. Tento pozemek je možné využít pro stavbu rodinného domu s možností připojení na místní sítě nacházející se na okraji pozemku.

V 1NP domu se nachází bývalá restaurace s výčepem a kuchyní, nově rekonstruované toalety, dále místnost pro ubytování obsluhy s toaletou, chodba, bývalá herna sloužící pro kulečník, stolní fotbal, šipky a posezení. K herně patří původní toalety se sprchou. Vedle herny je kancelář (bývalý obchod) s vlastním vstupem z ulice a sklad potravin. Herna byla využívána jako zasedací místnost pro kancelář a má také vlastní vstup.
V 2NP se nachází prostorné podkroví se sedlovým krovem, pro výstavbu dvou velkých bytových jednotek, se schodištovým prostorem.
Venkovní prostory tvoří zastřešené posezení, zajištující výdejové okénko od baru a kuchyně, vlastní pozemek kolem celé nemovitosti s možností využití velké části pozemku pro stavbu dalšího RD. Na tomto pozemku zůstává nová plechová nerezová garáž.
Nemovitost je zásobována pitnou vodou z vodovodního řádu, odpady svedeny do veřejné kanalizace, tepelné vytápění zajištuje plynový kotel s kapacitou i pro bytové jednotky.

Naši finanční hypoteční specialisté Vám rádi poradí s financováním nákupu nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
832-RZ-20
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
480m2
Plocha pozemku
1433m2
Plocha balkonu
10m2
Místností
9
Počet míst na parkovišti
20
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jaroslav Střelka
Jaroslav Střelka
Zobrazit
kontakt
Finpos realitní kancelář

© 2023 Sousedé