Sousedé
(1/19)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Informace o ceně na dotaz
ID nemovitosti:788-RZ-17
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:600 m2
Plocha pozemku:3.748 m2
Počet místností:5
Datum vložení:5. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme výjimečný vícegenerační rodinný dům aktuálně se 3 bytovými jednotkami se samostatnými vstupy a vzrostlou zahradou přes 4.000 m2.

Rodinný dům byl postaven ve 20.letech 20.století. Jedná se o z větší části podsklepený dvoupodlažní dům s velkou zahradou a zastavěným nádvořím hospodářskými stavbami, které postupem času ztratily původní využití.

RD se člení na nenápadnou část z ulice a stylovou dvorní část. Uliční část je součásti stávající řadové zástavby, má obytné přízemí a půdu s rekonstruovanou pultovou střechou, jejíž hřeben je rovnoběžný s komunikaci. Fasáda je zdobena bosáží, kamenným soklem a šambránami kolem oken, vrat průjezdu i vstupních dveří. Stávající dřevěná okna byla z technických důvodů již vyměněna za plastová. Dřevěná vrata i vstupní dveře zůstávají původní.

Směrem do zahrady se rozprostírá dvorní část domu, která si zachovala prvorepublikový vilový charakter nejen z exteriéru, ale také v interiéru, kde Ize najít např. původní dřevěné obložení schodiště i nábytek. V obou podlažích dvorní části jsou umístěny hlavní obytné místnosti. Původní rovná střecha, výškově odstupňována dle hmotného členění objektu, byla řešená jako zelená. V současnosti tvoří střešní plášť asfaltové nastavené pásy. Fasáda je zdobena šambránami kolem oken a dveří, římsami a kamenným soklem. Nádvoří je částečně kryto kovovou konstrukcí přístřešku. Vstup do bytové části ve 2. NP je možný také přes zimní zahradu ze dvora pomocí otevřeného kamenného schodiště. Některé části domu vyžadují rekonstrukci/údržbu.

Dům byl vytápěn kotlem na tuhá paliva, ale nyní se v domě instaluje nový peletový systém se zásobníky. Plyn je přiveden, ale nebyl využíván, stejně jako vodovodní přípojka - objekt je napojen na vlastní studnu, obecní kanalizaci a elektřinu. Dům může být připraven ihned k nastěhování.

Ve fotoalbu jsou přiloženy fotografie s letním pohledem do zahrady.

Náměstí Bystřice pod Hostýnem je vzdálené do 200 m od nemovitosti. Ve městě žije přibližně 8 000 obyvatel, jsou tu dvě základní školy, střední škola, restaurace, obchody. Město je známé Továrnou na ohýbaný nábytek a 3 km od města se nachází nejnavštěvovanější poutní místo ČR - Hostýn.

Dům je vhodný jak pro bydlení (např. pro vícečlennou rodinu), tak i jako investice. Nabízí možnosti k vybudování samostatných bytových jednotek, případně ke komerčnímu využití. Od majitele máme kompletní projekt jeho záměru a zároveň i my jsme zhodnocovali možné varianty využití.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, tak mě neváhejte kontaktovat, rád Vám poskytnu bližší informace.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovodMístní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
788-RZ-17
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
600m2
Plocha sklepa
60m2
Plocha pozemku
3748m2
Plocha balkonu
8m2
Plocha terasy
8m2
Místností
5
Počet míst na parkovišti
6
Počet garáží
2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Michal Machů
Michal Machů
Zobrazit
kontakt
Finpos realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé