Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
10 500 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:453-RZ-5
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:103 m2
Plocha pozemku:420 m2
Počet místností:5
Datum vložení:28. května 2018
Datum aktualizace:21. listopadu 2018
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Představujeme Vám prodej přízemního rodinného domu 5+1 v Praze 6 - Nebušicích. Jedná se o polovinu dvojdomu, která stojí na rohovém pozemku s výměrou 420 m². Plocha zastavěná domem je 132 m². Dům prošel zásadní rekonstrukcí a současně s ní byl i rozšířen. Rekonstrukce byla dokončena v roce 2016 a obsahovala mj. výměnu střešní krytiny (plechová), výměnu oken (plastová s trojskly a dvojskly), nové podlahy (s výjimkou parket), kompletní zateplení fasádním polystyrénem 10 cm, rozvody vody, elektroinstalaci a celý topný systém. Ohřev vody el. bojlerem. Vytápění je řešeno kachlovými kamny Haas+Sohn s výměníkem a rozvodem tepla do jednotlivých místností (roční náklady na vytápění cca 10 tisíc Kč). Energet. náročnost budovy - třída C (úsporná), ukazatel energet. náročnosti 148 kWh/m² za rok. Preventivní izolace základů proti povrchové vodě. Užitná plocha přízemí je 103 m². Pro bydlení je kromě pěti pokojů (od 8,2 m² do 23,7 m²) užívána i zateplená část podkroví s cca 16 m². Zbývající část podkroví slouží jako úložný prostor. K domu přiléhá nová zastřešená terasa (17 m²), přístupná i z jedné z místností. Pod celou terasou je úložný prostor s hloubkou cca 90 cm. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Plyn je přiveden do plynoměrového pilíře na hranici pozemku. Parkování na parkovacím místě v zahradě, bezproblémové parkování na ulici. Nemovitost je ve výborném technickém stavu (k dispozici je podrobný posudek od nezávislého technického inspektora, s uděleným certfikátem prověřené nemovitosti). Nemovitost je vhodná pro všechny věkové kategorie. Nachází se ve velmi klidné lokalitě se zástavbou rodinných domů, s dobrou občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, zdravotnická zařízení a další instituce a služby). Je tu známá mezinárodní škola. Atraktivitu tohoto konkrétního místa výrazně zvyšuje i těsné sousedství s nejrozsáhlejším a nejzachovalejším přírodním územím v Praze. Do přírodního parku Šárka - Lysolaje je to od domu pouhých 150 metrů. A nemůžeme nezmínit, že po ujití dalších 350 metrů se před Vámi otevře jeden z nejkrásnějších a nejúchvatnějších výhledů na zelené údolí Šáreckého potoka a jeho rozeklaná skalnatá úbočí.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
453-RZ-5
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
103m2
Plocha pozemku
420m2
Plocha terasy
17m2
Místností
5
Poloha domu
1
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Petr Krum
Petr Krum
Zobrazit
kontakt
Finpos realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde