Sousedé
(1/19)
4 490 000 Kč
Poznámka k ceně: cena k jednání
ID nemovitosti:330238
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:88 m2
Plocha pozemku:150 m2
Datum aktualizace:12. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej rodinný dům se zahradou nedaleko centra Písku v oblíbené zóně u řeky a plovárny. Orientace pozemku je jižní.

Dům je v původním užívaném stavu z roku 1922, před celkovou rekonstrukcí se započatými úpravami. Je součástí řadové zástavby se zahradou za domem v klidné ulici vedle Václavského náměstí. Kromě přízemí je využitelná na bydlení také půda. Ručně tesaný krov je v dobrém stavu a bez změny dispozice není nutná výměna. Sousední domy ovšem naznačují možnost velkorysejšího řešení.

Václavské předměstí je atraktivní lokalita Písku s garancí příjemného bydlení především pro rodinu a dobré využití volnočasových aktivit. Výhodou je pěší blízká dostupnost centra Písku bez nutnosti přechodu přes frekventovanou komunikaci a do přírody a k vodě je přímý přístup.

Historie osady kolem kostela je starší než města Písku. Uvnitř kostela jsou nejstarší fresky Mistra Jana Husa. Celkově je lokalita velmi příjemná a poloha domu ideální.

Uvedená cena je k jednání. Naše RK může zajistit financování koupě.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
330238
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
88m2
Plocha pozemku
150m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Václav Vachta
Václav Vachta
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Optimal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé