Sousedé
(1/16)
1
17 500 000 Kč
ID nemovitosti:228386
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:240 m2
Plocha pozemku:641 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představujeme Vám okál – montovanou dřevostavbu z roku 1985, který se nachází v klidné, slepé ulici na Praze 4 v Krči. Od doby výstavby probíhaly pouze kosmetické úpravy a výměna plynového kotle.Aktuální stav domu je k rekonstrukci či demolici. Je tedy vhodný i jako investice do potenciálního stavebního pozemku v Praze.Dům má dvě nadzemní podlaží a disponuje dvěma bytovými jednotkami 2+1 a 3+1 s úložnými komorami a separátními vstupy do domu. V přízemí se nachází bytová jednotka 2+1 s komorou a garáží. V 2. NP je bytová jednotka 3+1 s velkorysým balkonem orientovaným na jižní stranu směrem do ulice. Vstup na terasu je z 2. NP. K domu náleží i garáž na 2 automobily. Pozemek skýtá možnost dalších 2 parkovacích stání přímo na pozemku. Nemovitost není zatížená právem třetích osob či subjektů.Ulice Rosečská je slepou ulicí, proto poskytuje svým obyvatelům naprosté soukromí a klid. Atraktivní lokalita Krč nabízí klidné bydlení, ze kterého vyběhnete do parku, stejně jako se pohodlně dostanete do centra města. Plná občanská vybavenost je zajištěna dynamickým rozvojem dané lokality. Nedaleko domu najdete MŠ, ZŠ a Thomayerovu nemocnici. Nechybí ani sportovní zařízení TJ Sokol Krč, Golf Club Chateau St. Havel, Fitness Action, Tennis club Konstruktiva a nákupní možnosti jako například OC DBK Budějovická, Arkády Pankrác, OC Novodvorská Plaza a Westfield Chodov. Je zde i výborné spojení MHD. Na metru Kačerov či Budějovická se dostanete za pouhých 14 minut chůze.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
228386
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
240m2
Plocha pozemku
641m2
Počet míst na parkovišti
1
Počet garáží
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Lucie Kubínová
Ing. Lucie Kubínová
Zobrazit
kontakt
Engel & Völkers Prague

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé