Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
1
899 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize RK
ID nemovitosti:38614
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:360 m2
Užitná plocha:81 m2
Plocha pozemku:360 m2
Datum vložení:1. ledna 2018
Datum aktualizace:18. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Všem, kteří hledají čistý vzduch a klid, si exkluzivně dovoluji nabídnout ke koupi dům, vhodný i k celoročnímu bydlení, který se nachází v obci Stradouň, 7 km od Vysokého Mýta. Dům disponuje třemi pokoji, kuchyní, dvěma chodbami, koupelnou oddělenou od WC, malým sklepem a dílnou – celková podlahová plocha přesahuje 80 m2. Na dům stojící na pozemku o rozloze 360 m2 navazuje stodola, využitelná jako garáž. Dům je napojen na inženýrské sítě, plyn na hranici pozemku. Benefitem pro kupujícího bude studna s vodárnou. Součástí pečlivě udržované okrasné zahrady je zapuštěný bazén s kompletní technologií na ohřev a filtraci vody. Střecha domu prošla rekonstrukcí v roce 2015. V obci je základní občanská vybavenost, obchod naleznete pár kroků od domu. Pomůžeme vám se zajištěním financování této nemovitosti. Na prohlídku s vámi se těší, Ing. Vladimír Jirkovský

Základní údaje

Typ konstrukce
Kamenná
ID nemovitosti
38614
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
360m2
Užitná plocha
81m2
Plocha pozemku
360m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jirkovský Vladimír
Ing. Jirkovský Vladimír
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář MĚLNÍK

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi EVROPA realitní kancelář MĚLNÍK, Pražská 530 Mělník, IČO: 03753611.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.