Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
10 500 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:882018052
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:220 m2
Užitná plocha:220 m2
Plocha pozemku:220 m2
Datum vložení:23. srpna 2018
Datum aktualizace:19. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi nízkoenergetický rodinný dům 5+kk s garáží v Praze 9 - Újezd nad Lesy. Dům je ve fázi vnitřní hrubé stavby - instalována plastová okna trojskla, rozvody elektro, betonové schodiště, zvenku dokončená fasáda, terasa, zhotovené obrubníky kolem domu a terasy. Jedná se o nepodsklepenou stavbu, postavenou ze zateplených cihel Porotherm, vnitřní příčky YTONG, termoizolační omítka s vrchní omítkovinou o zrnitosti č.2. Je nutné dokončit rozvody podlahového topení, kanalizace a vody, vylití podlah, omítky,dokončovací práce. Stavbu je možné dokončit na klíč dle přání budoucího majitele. Pozemek je dostatečné velikosti 703 m2. Nemovitost se nachází v naprosto klidné lokalitě ve slepé ulici, tudíž je zde minimální automobilový provoz. Nedaleko veškerá občanská vybavenost místa, školy, školky, obchody, restaurace, pošta atd. Nemovitost není zatížená žádnou právní vadou. K dispozici ihned. Hypotéku Vám kompletně zajistíme. Více informací Vám rádi poskytneme. PENB G z důvodu nedoložení průkazu majitelem nemovitosti.

Základní údaje

ID nemovitosti
882018052
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
220m2
Obytná plocha
220m2
Užitná plocha
220m2
Plocha pozemku
220m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Call centrum
Call centrum
Zobrazit
kontakt
UNITED REAL Qvera

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde