Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/12)
Bez popisku
4 623 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Včetně právních služeb, provize a DPH
ID nemovitosti:N76277
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:165 m2
Užitná plocha:165 m2
Plocha pozemku:165 m2
Datum vložení:23. května 2018
Datum aktualizace:23. května 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej, Dům RD samostatný, 165m2, Vilémov u Golčova Jeníkova - Nabízím Vám dvoupodlažní rodinný dům, který je připraven ke stavbě. To znamená, že jeho výstavba na daném pozemku 898 m2 může okamžitě začít - samozřejmě po vyřízení stavebního povolení, které za Vás vyřídí stavební firma. Cena domu po slevě 100 000,- Kč je včetně pozemku 4 623 000,-Kč.

Dispozici domu máme 5+1 s užitnou plochou 165 m2 a se zastavěnou plochou 115 m2. Dům uspokojí vícečlennou rodinu a například v přízemí máme pokoj, který lze využít jako pracovnu.

U domu máme předsunutou garáž s dvěma vchody. Máme tudíž komfortní vstup z garáže do domu pod střechou. Úložný prostor nad garáží je 24 m2.Chtěl bych upozornit, že fotky jsou bez garáže, ale v půdoryse vidíme přesné rozměry garáže a i ostatních místností...

Pokud si objednáte dům do června 2018, tak dostanete od dodavatele domu projektovou dokumentaci k domu zdarma ( včetně PENB, osazení domu na pozemek, atd. ).

Samotná parcela (898 m2) se nachází v nově vznikající lokalitě ve Vilémově (část Klášter). Jak vidíte na několika fotkách, tak už zde probíhá výstavba domů. Jinak z pozemku je krásný výhled na Železné hory, které Vás budou lákat svými cyklotrasami, turistickými stezkami a například na přehradě Seč jste autem za 15 minut…
Městys Vilémov se dlouhodobě a rychle rozvíjí o čemž svědčí i celostátní ocenění Vesnice roku 2003. Obyvatelům nabízí pohodlný život s využitím školy, školky, sportovního areálu, obchodů, lékaře, pošty, restaurace.

Veškerý servis je u nás samozřejmostí a s hypotečním úvěrem Vám rádi pomůžeme. Výstavbu domu zajišťuje společnost NATUR HOUSE, s.r.o. a podrobnější informace u makléře nabídky.

Základní údaje

ID nemovitosti
N76277
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
165m2
Užitná plocha
165m2
Plocha pozemku
165m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing.Josef Špác
Ing.Josef Špác
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost České spořitelny / REGION REAL MAX, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde