Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
Bez popisku
650 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N76195
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:120 m2
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:120 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:17. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej, Dům RD rohový, 120m2, Tasovice - V rámci výhradního zastoupení majitele nabízíme na prodej rodinný dům nacházející se v klidné části obce Tasovice, okres Znojmo. Z hlediska dispozice se jedná o rohový, řadový, částečně podsklepený dům z pálených cihel vhodný k celkové rekonstrukci. Obytná část se stává ze vstupní chodby, WC, kuchyní s jídelnou, obývacím pokojem a ložnicí. Součástí domu je také poměrně rozlehlá garáž s vjezdem z ulice a uzavřený dvůr s hospodářskými stavbami. Celková výměra obytné plochy činí 120 m2. Kompletní připojení na inženýrské sítě. Případné zájemce upozorňujeme, že se jedná o prodej v rámci insolvenčního řízení, kdy nabídková cena je stanovena aktuálně platným znaleckým posudkem. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvyšší nabídce. Více informací u makléře.

Základní údaje

ID nemovitosti
N76195
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
120m2
Užitná plocha
120m2
Plocha pozemku
120m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Jiří Šváb
Bc. Jiří Šváb
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost České spořitelny / IQ-IMMO

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde