Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/18)
DSC_0558
700 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
ID nemovitosti:00109
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:587 m2
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:587 m2
Datum vložení:21. ledna 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rodinného dům v obci Vrchoslavice. Nemovitost je patrová, řadová koncová, částečně podsklepená do 1/3 zastavěné plochy. V domě se nachází jedna bytová jednotka 3+1. Obvodové stěny jsou zděné z pálených cihel. Střecha sedlová s krytinou z pálené tašky, okna plastová, vstupní dveře plastové, na dvůr dřevěné. Podlahy v obytných místnostech jsou laminátové, v ostatních místnostech keramická dlažba. Vytápění je ústřední s kotlem na plyn. V domě je rozvod vody, plynu, kanalizace. Zdrojem teplé vody je kombinovaný kotel. Schody do patra jsou dřevěné. V 1.NP se nachází vstup, ze kterého se vchází do kuchyně, z té pak do koupelny a obývacího pokoje. Ze vstupu také vedou schody do 2.NP, kde se nachází ložnice a dětský pokoj. K domu přináleží malý dvorek, ze kterého se schází do sklepa. Dvorek je vydlážděn zámkovou dlažbou. K domu patří i pozemek o velikosti 498m, který se nachází 60m od domu a slouží jako zahrada která je z větší části zatravněna. Na pozemku se nachází jednoduchá zděná stavba s pultovou střechou, dále udírna, malý skleník, králíkárna a výběh pro slepice.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
00109
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
587m2
Užitná plocha
74m2
Plocha pozemku
587m2
Poloha domu
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jan Jedelský
Ing. Jan Jedelský
Zobrazit
kontakt
BRNOKONTAKT s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi BRNOKONTAKT s.r.o., Kotlářská 931/53 Brno - Veveří, IČO: 27708969.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.