Sousedé
(1/7)
3 100 000 Kč
Poznámka k ceně: Vyvolávací cena!
ID nemovitosti:331
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:78 m2
Plocha pozemku:284 m2
Počet místností:4
Sklep:ANO
Datum aktualizace:20. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Zpeněžení nemovitosti v rámci insolvenčního řízení nejvyšší nabídce.Jedná se o klasický „Baťovský půldomek“ ve vyhledávané lokalitě Zlín – Letná. Objekt postaven ve 30.letech minulého století jako levá část druhého půldomku ve stávající sídlištní zástavbě.

Typový, částečně podsklepený objekt se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou, dispozičně řešený jako 3+1. Přístup přes pozemek p.č. 980/219, který je ve vlastnictví města.Vstup ze zahrady do středové chodby. Vpravo koupelna a WC, vlevo schodiště do sklepa. V čele se nachází kuchyně a z ní přístupný obývací pokoj, ze kterého vede jednoramenné schodiště do II.NP, kde se nachází další dva pokoje.Příslušenství objekt nemá, je připojen přípojkami do uličky spojující ulice Pod rozhlednou a ulici Bratří Sousedíků.Betonové základy, cihelné zdivo, dřevěné stropy s omítaným podhledem, nad I.PP stropy betonové, plochá střecha a živičná izolace. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, fasáda z režného zdiva nezateplená, vnitřní hladké omítky, dřevěné jednoramenné schodiště, betonové podlahy. Dřevěná zdvojená okna ve II.NP a plastová okna v I.NP, vnitřní dřevěné dveře do ocelových zárubní. Betonové podlahy v I.NP a PVC, ve II.NP palubky, v I.PP betonový potěr.

V koupelně se nachází plynový kotel s ohřevem TUV, obklad a dlažba, osazen sprchový kout, umyvadlo a WC. Standardní kuchyňská linka s plynovým sporákem.Objekt v původním stavu k rekonstrukci.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
ID nemovitosti
331
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
78m2
Plocha pozemku
284m2
Místností
4
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Petra Kopečná
Ing. Petra Kopečná
Zobrazit
kontakt
Dražební společnost MORAVA, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé