Sousedé
(1/16)
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: Vyvolávací cena!
ID nemovitosti:1431-EDD-22
Stav nemovitosti:Špatný
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:1.080 m2
Počet místností:5
Sklep:ANO
Datum aktualizace:29. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Obec Lačnov leží na trase Horní Lideč - Valašské Klobouky, v JZ okraji okresu Vsetín, asi 25 km jižně od Vsetína. V obci kompletní infrastruktura a základní občanská vybavenost. Obec napojena pouze na autobusovou dopravu.
Samostatně stojící rodinný dům po levé straně slepé místní komunikaci na S okraji obce.
Objekt realizovaný jako dřevěnice pravděpodobně v meziválečném období minulého století, postupně opravovaný, cca od roku 1985 užíván jako rekreační chalupa. Objekt je nepodsklepený.

Dispozice: v I.NP veranda, samostatný pokoj, jídelna, kuchyň, obývací místnost s krbem, koupelna. Podkroví částečně upraveno k užívání jako ložnice.

Příslušenství tvoří dřevník přistavený k objektu, dále kopaná studna a zděný samostatný sklep.

Dům napojen pouze na elektřinu. Suché wc na zahradě. Do domu není zavedena voda, kanalizace ani plyn. Do nemovitosti zatéká, propadají se stropy. Nemovitost určená ke kompletní rekonstrukci, případně demolici.

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Okna
Dřevěná
ID nemovitosti
1431-EDD-22
Stav objektu
Špatný
Užitná plocha
120m2
Plocha pozemku
1080m2
Místností
5
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Petra Kopečná
Ing. Petra Kopečná
Zobrazit
kontakt
Dražební společnost MORAVA, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé