Sousedé
(1/25)
fotordvohancice (8)
8 490 000 Kč
ID nemovitosti:00482
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:154 m2
Plocha pozemku:537 m2
Datum aktualizace:16. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Přijďte si prohlédnout prostorný moderní rodinný dům obklopený krásnou přírodou vzdálený 25 min od Brna potažmo čtyři minuty od Tišnova ve Vohančicích.Dům navazuje na vilovou zástavbu, má dispozici 5 + kk, čili 4 ložnice, obývací pokoj, kuchyňský kout, dvě koupelny a příjemně velkou zahradu.Součástí je prostorná vstupní hala, sklep a místnost na nářadí, kterou lze využít například jako saunu.Vytápění domu je připraveno více způsoby. Dům má nainstalován elektrokotel Protherm Ray a ohřívač vody Dačice. Z tohoto důvodu může nový majitel pro odběr elektrické enegie využívat nízký tarif po dobu 20 hodin denně, což šetří náklady všech ostatních spotřebičů v domácnosti. Dále je připravena plynová kotelna s veškerými přívody a propojením na topnou soustavu. Před pár dny byl vydán územní souhlas s vybudováním plynovodní přípojky, která je přímo před domem a nový majitel tak bude připraven na možnost výběru energií dle aktuální situace na trhu. Krátkou plynovou přípojku před domem lze zbudovat ihned, veškerá dokumentace je již připravena.Třetí variantou jsou krbová kamna, pro která lze využít komín v hlavním obývacím prostoru.Všechny varianty vytápění jsou připraveny tak, aby měl nový majitel vždy na výběr a maximálně šetřil náklady na chod domácnosti.Kvalitní provedení domu umocní nádherná dubová podlaha i dubové schody od výrobce TDV Borač.Veškeré výše uvedené vybavení je zcela nové.Dispozice zahrady umožňuje zbudovat altán, bazén či jiné užitkové stavby.Na zahradě je mimo jiné jabloň plodící výborná jablka.Užitná plocha domu je 154 m2, celková výměra pozemku pak 537 m2. Vše výborně využitelných pravidelných obdélníkových tvarů.Výhodné financování této nemovitosti vám zajistí naše hypoteční poradkyně.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
00482
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
154m2
Plocha pozemku
537m2
Poloha domu
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Mike Jiskra
Ing. Mike Jiskra
Zobrazit
kontakt
Frami Real

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé