Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
4 890 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně právního servisu, včetně provize
ID nemovitosti:N00010
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:791 m2
Užitná plocha:53 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:16. října 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rodinný domek v atraktivní lokalitě Praha Klánovice na pozemku o celkové rozloze 791 m2. Dům je vhodný k celkové rekonstrukci či demolici s výstavbou nového rodinného domu dle vlastních představ. Na pozemku je elektřina, voda, studna, kanalizace, plyn na hranici pozemku. Stavební povolení lze získat bez problémů. Zahrada je rovinatá, zatravněná se vzrostlými okrasnými i ovocnými dřevinami.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
N00010
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
791m2
Užitná plocha
53m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Zuzana Lang, DiS.
Bc. Zuzana Lang, DiS.
Zobrazit
kontakt
Zuzana Lang

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde