Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
DSC00878.JPG
Rezervace
1 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: prodej v insolvenčním řízení
ID nemovitosti:TIN120
Celková plocha:742 m2
Užitná plocha:124 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej rodinného domu se dvěmi garážemi a plochou pro zahradu v obci Hospozín, okr.Kladno. Dům je jednopodlažní, v přízemí domu je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna s okénkem a samostatné WC. Na půdě možnost vybudování obytného podkroví. V roce 2008 celková rekonstrukce oken (dřevěná s dvojsklem), rozvodů elektřiny, zateplení pláště budovy, rozvodů vody, částečná stropů. V roce 2012 celková rekonstrukce zdroje vytápění ( plynový kotel). Objekt je dispozičně řešen jako 3+1, dále praktická spíž, prostorná chodba a zádveří. Celková podlahová plocha 124.26 m2. Obytné prostory jsou orientovány na jich, východ a západ. Zdrojem vody je vodovod, napojen na septik, plyn zaveden, elektro 230 a 400 V, vytápění plynovým kotlem se závěsnými radiátory, částečně krbovými kamny, ohřev vody el. bojlerem. Bezproblémový přístup k objektu po obecní cestě, možnost parkování na vlastním pozemku. Nadstandardem jsou dvě garáže, s vjezdem z obecní silnice a z pozemku (dvora). Součástí jsou venkovní stavby dílna, prádelna, přístavek u garáže, studna. Celková plocha pozemku 742 m2. Občanská vybavenost ve Velvarech, cca 7 km, v místě zastávka autob. spojů. Vhodný k částečné rekonstrukci dle představ nového majitele. Krásné a klidné prostředí, v blízkém okolí louky, lesy, okolní obyvatelé starousedlíci.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
TIN120
Celková plocha
742m2
Užitná plocha
124m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Darja Tintěrová
Ing. Darja Tintěrová
Zobrazit
kontakt
Ing. Darja Tintěrová - realTIN

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde