Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/22)
3 500 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N68569X130
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:210 m2
Užitná plocha:360 m2
Plocha pozemku:210 m2
Datum vložení:2. března 2018
Datum aktualizace:16. března 2018
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 4+2/nebytový prostor. V budově se nachází 4 pokoje, 2 kuchyně, dílna, 2 WC, koupelna, nebytový prostor s výkladními skříněmi situovanými přímo na hlavní ulici. Tato plocha v přízemí domu je ideální místo k podnikání. Za domem je dvorek (40m2), který lze využít k posezení, v současné době je část dvorku zastavěna dílnou, kterou lze odstranit. Budova je částečně podsklepena, k dispozici je studánka, dům je napojen i na obecní vodovod a kanalizaci. Vzhled budovy zdobí kaplička, která dodává celému domu specifické kouzlo. Od roku 1930, kdy proběhla kolaudace je nemovitost rodinným majetkem. Objekt je vhodný jak pro bydlení, tak i podnikání a je vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ s možností využití půdy jako dalšího obytného prostoru. Veškerá občanská vybavenost je v místě (škola, školka, lékař, pošta, banka, obchody), velmi dobrá dopravní dostupnost do Prahy. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
ID nemovitosti
N68569X130
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
210m2
Užitná plocha
360m2
Plocha pozemku
210m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Milan Král
Milan Král
Zobrazit
kontakt
PATOMA Holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi PATOMA Holding a.s., Washingtonova 1567/25 Praha, IČO: 02906091.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.