Sousedé
(1/23)
2 390 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:381
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:518 m2
Užitná plocha:226 m2
Podlahová plocha:226 m2
Plocha pozemku:677 m2
Datum aktualizace:17. listopadu 2022

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji zemědělskou usedlost - rodinný dům se stodolou a zahradou. Předmětem prodeje je rodinný dům se stodolou a zahradou o celkové výměře 677 m2. Zastavěná plocha rodinného domu činí 226 m2. Zastavěná plocha stodoly je 97 m2. Rozloha nádvoří a zahrady činí 677 m2. Rodinný dům je připraven k rekonstrukci.

Nemovitost má vlastní číslo popisné. Aktuální dispozice: kuchyně, dva pokoje, ložnice, obývací pokoj, předsíň, chodba, možnost vybudování v podkroví další místnosti. Jedná se o budovu, jejímž stavebním základem je kámen a cihla. V domě se nachází sklep. Dům je napojený na elektřinu (třífázová elektroinstalace), odpady řešeny septikem a svodem do obecní kanalizace. Hlavní rozvody pro připojení na IS jsou přivedeny k domu či vyvedeny přímo v domě. Vytápění domu zajišťují kamna na tuhá paliva.

Součástí prodeje je stodola, jejímž stavebním základem je též kámen a cihla. Stodola je původním, ale velmi zachovalém stavu. K rodinnému domu náleží zahrada o velikosti 159m2 a tato se nachází za domem. Zahrada se nachází v zastavitelném území obce. Nemovitost je k dispozici ihned. V sousední obci Zahořany (5 minut jízdy autem) naleznete MŠ Zahořany, knihovnu, prodejnu, poštu, obecní úřad, autoservis.

Doporučujeme prohlídku. Nemovitost je možno financovat i hypotékou, kterou Vám rádi zdarma vyřídíme. Více informací v RK.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
381
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
518m2
Obytná plocha
226m2
Užitná plocha
226m2
Plocha pozemku
677m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Barbora Choulíková
Mgr. Barbora Choulíková
Zobrazit
kontakt
AG bydleni.cz, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé