Sousedé
(1/25)
3 800 000 Kč
Poznámka k ceně: SLEVA!!!
ID nemovitosti:00595
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:306 m2
Užitná plocha:306 m2
Podlahová plocha:306 m2
Plocha pozemku:241 m2
Datum aktualizace:15. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz Vám nabízí prodej zajímavé nemovitosti v Břasích,části Vranovice.
Nemovitost je vedena v katastru nemovitostí jako rodinný dům, je zděná, z pálených cihel, má jedno podzemní a tři nadzemní podlaží je situována u výjezdu z obce na Darovany. Její velkou předností je zachovalý stav bez stavebních vad ,zachovalá střešní konstrukce i krytina a napojení na inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody zajišťují dva stacionární plynové kotle, v případě nutnosti jsou i v přízemí záložní elektrické zásobníkové ohřívače ( bojlery ) , současným vlastníkem byla i vybudována ČOV pro tento objekt. Existuje projekt na pět bytů, čtyři menší a jeden velký a změna užívání na bytový dům. Každé podlaží má orientační podlahovou plochu 102 m2 včetně chodby.
Samozřejmě možnost rekonstrukce dle vlastních požadavku a užívání jako bydlení pro velkou rodinu. Součástí prodeje je i menší travnatý pozemek vedle domu ( 83 m2 ) s možností využití jako zahrádka. V okolí zajímavá místa resort Darovanský Dvůr s golfovým hřištěm, přívoz , přímo v obci Vranovice Pohádkový statek pro děti. Prohlídky možné po dohodě, financování projektu zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
ID nemovitosti
00595
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
306m2
Obytná plocha
306m2
Užitná plocha
306m2
Plocha pozemku
241m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Milada Stáňová
Bc. Milada Stáňová
Zobrazit
kontakt
AG bydleni.cz, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé