Sousedé
9 960 000 Kč
ID nemovitosti:J09644
Stav nemovitosti:Novostavba
Celková plocha:119 m2
Užitná plocha:119 m2
Plocha pozemku:959 m2
Datum aktualizace:23. února 2024
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie95 kWh/m2

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v Cerhonicích. Dům byl zkolaudován v červnu 2023. Cerhonice leží na trase Písek x Praha, do dvaceti minut jste v Písku a do hodiny a půl v Praze a při tom bydlíte na krásném a naprosto klidném místě.

Dům je dispozičně řešen jako 5+kk se dvěma koupelnami, šatnou, garáží a terasou.

V přízemí najdete zádveří, obývací pokoj s kuchyní dohromady, spíž, ložnici a koupelnu se sprchovým koutem, ve které je umístěna technologie domu. Pokud podnikáte, můžete přízemní pokoj využít pro tyto účely. Návštěvy Vám tak nebudou chodit přes dům.

Obývací pokoj má dvě francouzská okna, kterými lze vstoupit na terasu, která je do tvaru L okolo domu. Díky těmto oknům je hlavní obytná část domu krásně prosvětlena a zároveň jistě oceníte pohodlné spojení s exteriérem domu. Nemusíte se však bát, že by díky velkým oknům bylo narušeno Vaše soukromí, jsou orientována do zahrady a komunikace, která vede za domem je dostatečně daleko.

V podkroví jsou tři samostatné ložnice, pěkné prostorné místnosti, žádné krcálky. Jedna ložnice má navíc šatnu, tu však lze díky oknu využít např. jako pracovnu.

Vedle domu je garáž se sekčními vraty na dálkové ovládání.

Zahrada je zatravněna, kompletně oplocená. Jedná se o pozemek obdélníkového tvaru, zda už bude zahrada okrasná či užitková nebo nebo vzájemně spojíte obě varianty je již jen na Vás. Vrt na pozemku a v domě je instalována čistička.

Dům je připraven k okamžitému nastěhování novým majitelem, stačí si jen dodělat kuchyni dle vlastního vkusu a potřeb.

Dům má jako hlavní zdroj tepla tepelné čerpadlo vzduch/vzduch (výkon min. 5,5 kW), v domě je klimatizace, která zároveň může sloužit jako doplňkový zdroj tepla. Ohřev vody je zajištěn přímotopným zásobníkem Ariston Nuos Primo o objemu 200 litrů. Voda je obecní. Kanalizace je řešena vlastní ČOV.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu, některé realitní servery však zveřejnění videa neumožňují, v takovém případě nám dejte vědět, rádi Vám video zašleme. Ve fotogalerii najdete 2D a 3D půdorysy s výměrami místností.

Základní údaje

ID nemovitosti
J09644
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
119m2
Obytná plocha
97m2
Užitná plocha
119m2
Plocha pozemku
959m2
Počet míst na parkovišti
22
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Vazač
Petr Vazač
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

© 2024 Sousedé