Sousedé
12 000 000 Kč
ID nemovitosti:J09607
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:292 m2
Užitná plocha:292 m2
Plocha pozemku:981 m2
Datum aktualizace:13. února 2024
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie131 kWh/m2

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Kluky u Písku o dispoziční řešení 5+kk s garáží, terasou, pergolou a dvěma zahradními domky. Kluky jsou 7 km
severovýchodně od Písku na úpatí Píseckých hor. Dům byl postaven v roce 2008, avšak v roce 2020 - 2021 prošel téměř kompletní rekonstrukcí. Současní majitelé sice nebyli u výstavby domu, ale díky rekonstrukci znají každý jeho centimetr. Láska, s jakou byl dům rekonstruován na Vás sálá z každého koutu nejen interiéru, ale i bezvadně udržované zahrady. Dům je postaven opravdu velkoryse. Nabízí nejen dostatek místa pro pohodlné bydlení svých obyvatel, ale i nepostradatelné úložné prostory. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Spíž vedle kuchyně je naprosto dokonalá. Obývací pokoj je volně spojený s terasou a zahradou. Od jara do podzimu si tedy můžete užívat komfortu bezbariérově spojeného interiéru s exteriérem. V okamžiku, kdy budete chtít soukromí, Vaše děti studovat nebo jen tak číst knihu, případně předstírat, že studují a budou sledovat sociální sítě jsou zde pro Vás tři prostorné ložnice. Dále je zde jedna malá pracovna, kterou lze využít jako pokojík pro hosty. Koupelna je v přízemí a druhá pak v podkroví. Záleží jen na Vás, zda máte chuť na sprchu nebo se naložit do vany. Dvě toalety v domě jsou každá zvlášť. V obývacím pokoji je bílo – šedá dubová podlaha zn. Esco, ostatní podlahy domu vč. schodiště jsou vinylové a jsou doladěny do stejného barevného odstínu. Suterén domu je přístupný jednak schody z hlavní haly domu, garáží a bočním vstupem. V suterénu je prostorná garáž s vraty na dálkové ovládání. Před domem na nájezdu zaparkujete další tři auta. Na zahradě domu jsou dva zahradní domky, jeden slouží jako sklad zahradní techniky a druhý jako dílna. Odpočinout si můžete v pergole s grilem, schladit se můžete v nadzemním bazénu. Pokud by Vašim dětem nestačil výběh na zahradě nemusíte se bát, když vyběhnou na ulici, dům totiž stojí v boční, poměrně klidné ulici obce. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem. Pro milovníky teplých nožek je v kuchyni a koupelnách podlahové topení. Voda je obecní. Kanalizace do ČOV s přepadem do kanalizace. Orientace střechy přímo nabízí osazení solárních panelů. Dům ani zahrada již nepotřebuje žádné investice. Jen pro majitele psa útěkáře by bylo dobré dokončit plot v přední části domu. V Klukách je mateřská školka, základní škola, hřiště pro malé i velké děti, obchod včetně pošty a výborné autobusové spojení do Písku.

Součástí inzerátu je video, pokud se Vám nezobrazuje, napište nám, rádi Vám video pošleme. Výměry místností najdete na 2D půdorysech. Pokud se chcete přesvědčit, že je výše uvedené pravda, neváhejte nás kontaktovat. Pokud nevíte, zda finančně na koupi dosáhnete, ujme se Vás náš profi hypoteční poradce.

Základní údaje

ID nemovitosti
J09607
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
292m2
Obytná plocha
220m2
Užitná plocha
292m2
Plocha pozemku
981m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ilona Vazačová
Ilona Vazačová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

© 2024 Sousedé