Sousedé
10 490 000 Kč
ID nemovitosti:J09496
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:211 m2
Užitná plocha:211 m2
Plocha pozemku:1.803 m2
Datum aktualizace:13. listopadu 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie102 kWh/m2

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v Miroticích v klidné vilové čtvrti v ul. K Miškovci, který stojí na rohové parcele s krásným výhledem do přírody.

Majitelé si dům postavili v roce 2009 pro své vlastní bydlení. Proto byly použity výhradně kvalitní materiály a zároveň byl kladen důraz na provedení stavebních prací. Dispoziční řešení nabízí velkorysé, bezbariérové 3+kk s technickou místností a dvougaráží s dílnou. V případě potřeby je připraveno podkroví pro výstavbu dalších místností na ploše 80 m².

V současné době je často myšleno na soběstačnost. Tento dům Vám jí nabízí:

- dům má dva zdroje vody, obecní a vlastní vrt s pitnou vodou

- vytápění je zajištěno třemi způsoby - krbovými kamny, plynovým kondenzačním kotlem nebo v případě potřeby lze přitopit klimatizací

- zahrada za domem je nejenom kusem ráje na zemi s jezírkem, pergolou a velkým počtem okrasných keřů, ale nabízí dostatek místa pro vlastní pěstování ovoce a zeleniny, již v současné době je založena bylinková zahrada, je zde skleník a několik zeleninových záhonů

V Miroticích je veškerá občanská vybavenost. Mirotice leží při dálnici Praha - Písek. Písek je autem dostupný do 10 min. jízdy, do Prahy se pohodlně dostanete do hodiny.

Výměry jednotlivých místností a dispoziční řešení najdete na půdorysu, který je součástí inzerátu. Doporučujeme Vám shlédnout video a projít si fotogalerii. Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Základní údaje

ID nemovitosti
J09496
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
211m2
Obytná plocha
120m2
Užitná plocha
211m2
Plocha pozemku
1803m2
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ilona Vazačová
Ilona Vazačová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

© 2023 Sousedé