Sousedé
3 350 000 Kč
ID nemovitosti:J09388
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:163 m2
Užitná plocha:163 m2
Plocha pozemku:763 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie441 kWh/m2

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící dům k celoročnímu bydlení či rekreaci v jihočeské obci Putim, která se nachází 6 km od města Písku.

Dům se nachází v zátopové oblasti a z tohoto důvodu nelze tuto nemovitost financovat hypotečním úvěrem se zástavou na této nemovitosti.

Funkční celek s hlavní budovou dále tvoří prostorná garáž a na ni navazující další prostory, které můžou mít vícero využití, např. sklad, dílna nebo pokoj pro hosty.

Samotný dům o podlahové ploše 86,6 m² a dispozici 3+kk s příslušenstvím, je případně dále možné rozšířit o půdní prostor, který je na podkrovní vestavbu vhodný. Další možné rozšíření podlahové plochy nabízí přístavba domu, která původně sloužila pro sklad paliva.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje bojler, kanalizace i voda obecní, na pozemku dále stojí nevyužívaná studna.

Pozemek je ohraničen novým gabionovým plotem, zahrada je nově zatravněná, na zpevněném dvoře je dále skleník a pergola.

Tato nemovitost se nachází v klidné okrajové části obce s výhledem do krásné okolní krajiny. V obci je restaurace, autobusová i vlaková zastávka, veškerá další občanská vybavenost se nachází v okolních městech Písek, Protivín, Strakonice.

Prohlídky jsou možné pouze za přítomnosti realitního makléře. Zájemce o prohlídku prosíme, aby respektovali soukromí majitelů a nevstupovali na pozemek bez předchozí domluvy s realitním makléřem.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h.

Základní údaje

ID nemovitosti
J09388
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
163m2
Obytná plocha
86m2
Užitná plocha
163m2
Plocha pozemku
763m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Dlabačová
Kateřina Dlabačová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

© 2024 Sousedé