Sousedé
3 990 000 Kč
ID nemovitosti:J09318
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:166 m2
Užitná plocha:166 m2
Plocha pozemku:1.242 m2
Datum aktualizace:5. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící dům o dispozici 4+1 se zahradou k celoročnímu bydlení či rekreaci v obci Kestřany, která leží 8 km od jihočeského města Písek.

Tento dům klame svou velikostí, pokud pojedete obcí a budete tento dům míjet, tak vám bude připadat jako malý domek. Až při samotné prohlídce interiéru se vám dům a jeho potenciál plně otevře. Dispozice domu 4+1, užitná plocha cca 100 m² a případné rozšíření podlahové plochy o půdní prostor by mohlo být lákavé pro mladé rodiny, kteří hledají budoucí domov a nebojí se rekonstrukce.

Dům je částečně podsklepen, ve sklepním prostoru se nachází původní kotel na tuhá paliva, v současné době dům vytápí elektrokotel. Dům je napojen na obecní vodovod, dále se na pozemku nachází dvě vlastní studny, odpad je sveden do septiku.

Další velký potenciál se nachází v pozemku, který nyní slouží jako zahrada. Díky rozdělení dvou sousedících pozemků se nabízí možnost využít zahradu jako stavební parcelu pro další stavbu, například v budoucnu pro své děti, viz geometrický plán ve fotogalerii inzerce.

Funkční celek s hlavní budovou dále tvoří garáž a na ni navazující další prostory, které můžou mít vícero využití, např. sklad, dílna apod.

V obci Kestřany se nachází mateřská školka, sportovní areál, restaurace, autobusová zastávka a veškerá další občanská vybavenost se nachází v okolních městech Písek, Strakonice.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Majitel si vyhrazuje právo prodat svoji nemovitost zájemci, který mu nabídne pro něj nejvýhodnější podmínky. Nejedná se o aukci.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h.

Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.

Základní údaje

ID nemovitosti
J09318
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
166m2
Užitná plocha
166m2
Plocha pozemku
1242m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Dlabačová
Kateřina Dlabačová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

© 2024 Sousedé