Sousedé
4 250 000 Kč
ID nemovitosti:J08830
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:288 m2
Užitná plocha:288 m2
Plocha pozemku:1.489 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dvou bytových jednotkách se zahradou ve Svatobořicích-Mistříně.

Rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách a hospodářských prostorech lze využít, jako dvougenerační bydlení nebo investiční příležitost. Celá stavba nabízí možnosti dalšího obytného rozšíření a to, jak z půdy, tak z hospodářských prostor. Celý pozemek o výměře 1.489 m² je stavební.

Byt č. 1 má přímý vstup z ulice. Chodbou se dá projít do obytné části bytu a do dvora. Z obývacího pokoje se přes kuchyni dá projít do koupelny s toaletou a do ložnice. Z ložnice se dá opět vstoupit na dvora.

Dispozice bytu č. 1
Chodba 7 m²
Chodba 4,6 m²
Obývací pokoj 22,8 m²
Technická místnost 4,5 m²
Kuchyně 9,4 m²
Ložnice 25,5 m²


Do bytu č. 2 se vchází ze dvora na který se dá vstoupit průjezdem. Z chodby se vchází do kuchyně, ze které je vstup do koupelny a na toaletu. Z chodby se také vstupuje do obývacího pokoje, kterým se prochází do ložnice.

Dispozice bytu č. 2
Chodba 7 m²
Kuchyně 10,8 m²
Koupelna 3,7 m²
Toaleta 1 m²
Obývací pokoj 21 m²
Ložnice 21,5 m²

Ze dvora je přístup do 4 hospodářských místností přistavených v průběhu užívání dle potřeb majitele (28 m², 41 m², 30 m² a 5 m²). Průjezd o velikosti 40 m² může sloužit ke krytému parkování vozidel, z průjezdu je vstup na prostornou půdu.

Za dvorem je prostorná dokonale rovinatá zahrada vhodná jak k pěstování zeleniny a výsadbě ovocných stromů, tak k další výstavbě.

Obec Svatobořice-Mistřín leží v okrese Hodonín a přímo sousedí s městem Kyjov. Nachází se zde dvě mateřské školky a jedna základní škola do 9. třídy. V obec disponuje bohatou občanskou vybaveností včetně pošty, sítě řemeslníků, obchodů, restaurací a dalšími.

Rodinný dům je vhodný k přímému nastěhování.

Rezervujte si včas termín Vaší prohlídky.

Základní údaje

ID nemovitosti
J08830
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
288m2
Obytná plocha
144m2
Užitná plocha
288m2
Plocha pozemku
1489m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Filip Mlčoch
Filip Mlčoch
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé