Sousedé
5 000 000 Kč
ID nemovitosti:J08789
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:180 m2
Užitná plocha:180 m2
Plocha pozemku:187 m2
Datum aktualizace:7. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele jsme pro Vás přichystali ke koupi řadový dům v obci Počenice. Začnu rovnou tím, že dům bude k předání téměř s veškerým vybavením. Majitelé si odstěhují jen postele a osobní věci. Což je pro Vás obrovská úspora času a energie. Můžete rovnou luxusně bydlet.

Rodinný domek má 3 obytná podlaží. Celkově o dispozici 5+2. Přízemí je bezbariérové a můžete ho multifunkčně využít. Prostorově nabízí samostatný pokoj, kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem + WC, menší skladovací místnost a kotelnu s prádelnou.

Po schodech nahoru se dostanete do druhého podlaží. Budete nadšení z velkého otevřeného prostoru v kombinaci s moderním vybavením. Uvidíte velký prosvětlený obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem. Všechno ještě zářící novotou, protože stávající majitelé pořídili nábytek v novotě před necelými dvěma lety. Vedle kuchyně je praktický špajz. Pokud se Vám bude chtít na záchod, nemusíte běžet nahoru ani dolů, protože každé podlaží má svoje WC.

Ve třetím podlaží je ložnice, 2 pokoje, šatna a koupelna s vanou + WC. Všechny místnosti mají svoje vlastní vstupy.
Dům je napojený na veřejný vodovod i kanalizaci. Vytápění a ohřev vody je řešené kombinovaným plynovým kotlem.

Na opalování už to letos nebude, ale příští rok můžete grilovat a trávit čas venku pod pergolou. Děti budete mít na očích, můžou si hrát na uzavřeném dvorku. Zahradní nábytek, kola a další věci můžete mít ve zděném domku za domem.

Chtěli byste i kousek zahrady? Zahrada za domem sice není ve vlastnictví k domu, ale majitelé mají možnost si ji pronajmout a užívat.

Počenice jsou co by kamenem dohodil od Morkovic. V Morkovicích je veškerá občanská vybavenost. Výborné spojení je i do Kroměříže. Nájezd na dálnici je po 10 km jízdy z Počenic.

Líbí se Vám představa, že můžete bydlet hned? Zavolejte mi nebo napište a domluvíme se na prohlídce, abyste se mohli stěhovat co nejdříve.

Základní údaje

ID nemovitosti
J08789
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
180m2
Obytná plocha
180m2
Užitná plocha
180m2
Plocha pozemku
187m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Veronika Hanáková, DiS.
Veronika Hanáková, DiS.
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé