Sousedé
4 900 000 Kč
ID nemovitosti:J08731
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:267 m2
Užitná plocha:267 m2
Plocha pozemku:2.058 m2
Datum aktualizace:26. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům - bývalou hájenku v obci Vůsí, část obce Květov v okrese Písek. Z okraje Prahy jste ve Vůsí maximálně do hodiny, Písek je vzdálen 25 km, Milevsko jen 10 km. V blízkosti jsou oblíbené turistické cíle jako hrad Zvíkov a zámek Orlík atd. Pouhé dva kilometry od vesnice je břeh Orlické přehrady, kde se nachází chatová osada Červená II. (jedná se o část zaniklé obce Červená v souvislosti s výstavbou Orlické přehrady).

Objekt bývalé hájenky byl postaven v 70. letech min. století. Do roku 2020 byl obýván a dobře udržován.

Při vstupu do domu se nachází zádveří a vstupní chodba, ze které je vstup do přízemních místností, sklepa a podkroví.

V přízemí je obytná kuchyně, obývací pokoj, ložnice, komora, koupelna s vanou a toaleta zvlášť. Na obytnou část navazuje technická místnost a garáž. Technickou místnost lze využít pro umístění černé kuchyně, sauny, pro včelaře zde může být stáčírna medu atd.

V podkroví jsou dvě prostorné ložnice - každá s místem ve skosení střechy, kde velmi jednoduše vybudujete šatny. Je zde samostatná toaleta. V podkroví se dále nachází volný půdní prostor vhodný pro další využití.

Dům je téměř celý podsklepen. Sklep je suchý a v dobrém stavu, nabízí tedy možnost vybudování soukromého wellnes, případě je zde možné skladování atp. V suterénu je umístěn kotel na tuhá paliva napojený na ústřední topení a vodárnu napojenou na vlastní studnu, která je na zahradě.

Na zahradě jsou dále pak dva chlévy, vhodné např. pro chov drůbeže.

Ve všech obytných místnostech vyjma kuchyně jsou na podlaze krásné zachovalé parkety. Díky třem komínům je možné i umístění lokálních kamen v pokojích. Střecha domu byla vyměněna cca před 10 lety.

Vstup do domu je možný jak z průčelí, tak ze zahrady. Zahrada je oplocena, zatravněna a osázena ovocnými stromy (jablka, švestky, hrušky).

Dům je ideální jak pro rekreaci, tak i pro trvalé bydlení.

Vzhledem k poloze v klidné krajině u Orlické přehrady je zde žádaný pronájem rekreačních nemovitostí.

Základní údaje

ID nemovitosti
J08731
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
267m2
Obytná plocha
150m2
Užitná plocha
267m2
Plocha pozemku
2058m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ilona Vazačová
Ilona Vazačová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé