Sousedé
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:J08712
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:90 m2
Užitná plocha:90 m2
Plocha pozemku:497 m2
Datum aktualizace:25. května 2023
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie605 kWh/m2

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme prodej rodinného domu v obci Řípec nedaleko Veselí nad Lužnicí.

Dům má v přízemí tři pokoje, kuchyni, koupelnu, samostatné WC a z verandy se po schodech dostanete do podkroví, kde je další pokoj. Z půdního prostoru můžete udělat další obytnou místnost. Celková podlahová plocha bez půdního prostoru je asi 90 m².

Uzavřený zatravněný dvorek Vám dá naprostý klid a soukromí. Ve zděné garáži můžete mít dílnu, sklad, anebo prostor pro své podnikání. Další zděný objekt pak bude vítaným úložným prostorem pro stavební materiál, dřevo na otop, sklad nářadí, nebo dalším místem pro kutily.

Za domem máte k dispozici oplocenou rovnou zahradu o výměře asi 150 m².

Obyvatelé obce žijí velmi aktivním společenským životem. Pořádají nejrůznější společenské a sportovní akce (dětský den, pouť, plesy, fotbalové turnaje, setkání důchodců, vánoční koncerty atd.).

Veselí nad Lužnicí je vzdálené asi jen 2,5 km. Řípec má své vlastní autobusové spoje i vlakovou stanici. Asi kilometr a půl za obcí je nájezd na dálnici D3 (směr Praha i směr Č. Budějovice).

Prohlédněte si fotogalerii inzerátu. Najdete tam půdorysy i videoprohlídku. Některé realitní inzertní servery technicky neumožňují nahrání videa. Rádi Vám ho zašleme přímo na e-mail.

V rámci prohlídkových dnů je možné navštívit dům po předchozí tel. dohodě s makléřem. Doporučujeme taktéž využít nezávaznou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě domu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme najít pro Vás tu nejvhodnější variantu.

Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky v rámci prohlídkového dne neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h.

Základní údaje

ID nemovitosti
J08712
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
90m2
Obytná plocha
90m2
Užitná plocha
90m2
Plocha pozemku
497m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé