Sousedé
2 900 000 Kč
ID nemovitosti:J08666
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:120 m2
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:1.014 m2
Datum aktualizace:13. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům v obci Záhoří u Písku - Horní Záhoří. Dispoziční řešení obytné části je 2+1. Vstup k nemovitosti je z obecní komunikace. Při vstupu do domu je v předsíni samostatná toaleta. Na protější straně jsou schody vedoucí na půdu. Ze vstupní chodby domu se vchází na pravé straně do samostatné ložnice, a na levé straně domu je obytná kuchyně, která je průchozí do obývacího pokoje. Z kuchyně je přístupná koupelna s vanou, zde je umístěn bojler na ohřev teplé užitkové vody. V domě je dále komora a úložný prostor pod schody na půdu. Dům má malý sklep. Okna jsou původní dřevěná špaletová. K domu přiléhá stavba, která byla užívána jako chlév a prostory pro skladování.

Pozemek je celý oplocený a zatravněný.

Doporučujeme Vám shlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii vč. 2D a 3D půdorysů, ve kterých jsou uvedeny jednotlivé výměry místností.

Některé realitní inzertní servery bohužel zveřejnění videa technicky neumožňují - v tomto případě Vám na vyžádání rádi video zašleme.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 8:30h do 18:00h. Na koupi nemovitosti Vám pomůžeme sjednat financování.

Základní údaje

ID nemovitosti
J08666
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
120m2
Obytná plocha
80m2
Užitná plocha
120m2
Plocha pozemku
1014m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Vazač
Petr Vazač
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

© 2024 Sousedé