Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
990 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí
ID nemovitosti:J05119
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:150 m2
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:334 m2
Datum vložení:4. června 2018
Datum aktualizace:3. srpna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatně stojící dům k celoročnímu bydlení či rekreaci v obci Cerhonice, okres Písek. Jedná se vesnický typ domu s uzavřeným dvorem, s malým pozemkem za domem, garáží, kotelnou, pergolou a prostorným podkrovím, které nabízí další možné rozšíření podlahové plochy. Obytná část je o velikosti 2+1 a o podlahové ploše cca 70 m². Dispozice - vstupní chodba se schodištěm do podkroví, napravo vstup do hlavní obytné části s funkční pecí, na proti vchodu vstup do koupelny a komory (zde je prostor na případné umístění WC), nalevo vstup do kuchyně a následně do ložnice. V současné době je suché WC umístěno mimo obytnou část. Na obytnou část navazuje prostorná kotelna s dílnou a dále garáž. Vytápění domu je řešeno třemi možnými způsoby - plynový kotel, elektrický kotel a nebo kotel na tuhá paliva. Všechny tři možnosti jsou zcela funkční. Dům byl v roce 1993 částečně rekonstruován, např. elektřina, voda, střecha. Vlastní studna na pozemku, voda je ohřívána bojlerem umístěným v koupelně. Po dohodě s majitelem lze ponechat vybavení celého domu. Vzdálenost od Písku 18 km, přímá trasa Písek - Praha, klidná jihočeská obec i s hospůdkou. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky kontaktujte naši realitní kancelář.

Základní údaje

ID nemovitosti
J05119
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
150m2
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
150m2
Plocha pozemku
334m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Dlabačová
Kateřina Dlabačová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde