Sousedé
2 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:N01379
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:864 m2
Počet místností:4
Sklep:ANO
Datum aktualizace:26. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pěknou vilku z 1. republiky s upravenou zahradou, v Hronově. Vila má výbornou polohu v dané lokalitě - je blízko centra i přírody, je vhodná pro trvalé i rekreační bydlení. Obytné pokoje, včetně verandy a lodžie jsou orientované od východu k jihu a západu. Na sever je koupelna a krásné původní dřevěné schodiště s okny. Vilka má tři využitá podlaží - v prvním je garáž (příjezdová cesta ze zámkové dlažby), technické zázemí a úložné prostory, ve druhém podlaží je veranda, tři pokoje - jeden s krbovými kamny orientovaný do dvou stran (jih a východ), druhý s parketami orientovaný do dvou stran (jih a západ), koupelna a kuchyně. Ve třetím podlaží je krásný prosluněný pokoj s lodžií a parketami, koupelna a dva malé obytné prostory, půda je dostupná v dalším podlaží. Vilka má ústřední vytápění na elektrokotel, je napojena na veřejný vodovod, odpad do jímky (kanalizace i plyn jsou před domem). Vilka je v zachovalém stavu s možností rekonstrukce dle vlastních představ. Celý pozemek má výměru 864 m2 z toho 162 m2 je zastavěná plocha a 702 je m2 zahrada s ovocnými a okrasnými dřevinami. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost města, včetně školy, obchodů, služeb a autobusového nádraží. Zároveň je v přímé blízkosti přírody, pod Jírovou horou. Projděte se vilou virtuálně ve 3D scanu a přijďte na prohlídku. ?

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - Elektrické
Typ konstrukce
Dřevěná
WC
Splachovací
Okna
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
ID nemovitosti
N01379
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
864m2
Plocha lodžie
5m2
Místností
4
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Martina Tichá
Ing. Martina Tichá
Zobrazit
kontakt
REALITY TICHÝ s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé