Sousedé
(1/25)
PRODEJ DOMU / CHALUPY V REKONSTRUKCI 395 M2, NA PO
2 990 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize, včetně DPH, včetně právního servis
ID nemovitosti:789
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.060 m2
Užitná plocha:395 m2
Plocha pozemku:1.060 m2
Datum aktualizace:3. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům (chalupu) v krásné jihočeské krajině na hlavním tahu Praha - Strážný (hraniční přechod). Dům je v současné době v rekonstrukci. Je vhodný jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci či podnikání. Dům č.p. 12 stojí v obci Zlešice nedaleko obce Malenice v okrese Strakonice. Součástí prodeje je chalupa (bývalý hostinec), velká stodola, velká garáž, uzavřený dvůr a parkoviště. V těsné blízkosti domu se nachází zastávka autobusu. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva. K dispozici je dále elektřina 220/380 V, odpad do kanalizace hlavní řad, čistička Malenice. Voda je obecní, ale dům má i vlastní studnu. V objektu byla započata celková rekonstrukce. V současné době jsou v části domu zhotoveny nové rozvody vody a odpadu, komín, trámy, stropy, přívod pitné vody ze řadu i ze studně, lokální topení a radiátory. V části domu (celé 1.NP) jsou nová plastová protihluková okna. Na polovině domu je nová elektroinstalace a renovace betonových podlah včetně velkoformátové dlažby. V této části domu se nachází velký obývací pokoj, ložnice a kuchyně, chodba, koupelna se sprchovým koutem a s toaletou a nedokončená samostatná toaleta. Tato část domu je v současné době obyvatelná.Ve druhé polovině domu jsou vybourány příčky a stropy včetně nových trámů. Vznikl zde velký, otevřený prostor, který vybízí ke vzniku světlého vzdušného bydlení. Prostorná dispozice s možností dalších úprav.Nemovitost je suchá a podsklepená. V suterénu domu je chodba a dalších 7 místností v původním stavu. V podkroví je možné zřídit půdní vestavbu.Historie tohoto domu je nedílně spjata s orchestrionem z roku 1915, který byl odborně renovován v roce 2015. Současný majitel je ochoten tento orchestrion prodat budoucímu majiteli domu. Pro více informací se prosím podívejte na videa, která jsou umístěna v záložce \"VIDEA\" na internetových stránkách realitytrade.cz.Obec Zlešice je malá vesnice, část obce Malenice v okrese Strakonice v Jihočeském kraji. Nachází se v krásné krajině asi 2,5 km na severozápad od Malenic. Je zde evidováno 26 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 39 obyvatel. První písemná zmínka o vesnici pochází z roku 1424. Okolí Zlešic si oblíbilo několik známých osobností, které žijí v bezprostřední blízkosti: Zdeněk Troška, Štěpán Benoi, rodina Jiráskových a další. Nedaleká Šumava i místní okolí nabízí cykloturistiku, lyžování, přírodní památky, houbaření, koupání atd. Veškerá občanská vybavenost v nedalekých Malenicích 2 km, ve Volyni 5 km nebo ve Čkyni 5 km.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
789
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1060m2
Užitná plocha
395m2
Plocha pozemku
1060m2
Počet míst na parkovišti
10
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Strbačka
Petr Strbačka
Zobrazit
kontakt
REALITYTRADE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé