Sousedé
(1/14)
43375-392496
1 749 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:43375
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:391 m2
Datum aktualizace:22. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout rekreační chatu na Nechranické přehradě. Chata se nachází cca 50m od vody u ústí řeky Ohře a je ideální k sezónní i celoroční rekreaci nebo třeba pro ty, co mají rádi rybaření. Pozemek o velikosti 391 m2, je oplocený, částečně udržovaný s vlastní pergolou a sklepem. Nemovitost se nachází ve vyhledávané chatové oblasti Tušimice nedaleko krásného města Kadaň. V chatě nalezneme prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyni, koupelnu a v patře další obytnou místnost. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem, pitná voda je zde po celý rok, odpad je sveden do jímky, je tedy možné bydlet zde i na trvalo. V rámci našich služeb Vám poskytneme i ideální financování.V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
43375
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
60m2
Plocha pozemku
391m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé