Sousedé
(1/25)
43079-392146
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: dohodou, Info v RK, včetně provize
ID nemovitosti:43079
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:250 m2
Plocha pozemku:985 m2
Datum aktualizace:5. října 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Světlý, vzdušný, prostorný a zcela nový dům.Domov, který si můžete zcela doladit dle vlastního vkusu a stane se skvělým zázemím pro rodinu. Nabízíme krásné a prostorné bydlení v moderním domě 6+2kk.V prvním nadzemním podlaží se z velké vstupní haly vchází do vzdušného a prostorného obývacího pokoje s kuchyní se vstupem na velkou terasu. Dále tři světlé pokoje, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Nechybí druhá samostatná toaleta pro větší pohodlí. Velká okna zajistí světlo v domě a před horkem je chráněn okenními žaluziemi.V prvním podzemním podlaží se nachází samostatná bytová jednotka 2kk.Nadstandartní technická místnost s veškerým technickým zázemím splňuje všechny požadavky pro náročného kutila.Prostorná garáž s elektrickými vraty pro auto, motorku i kola.Celý dům má vytápěné podlahy, které zajišťuje tepelné čerpadlo. Samostatný vrt s filtrací zajistí nezávislost na vodním zdroji. A nechybí nejmodernější čistička odpadních vod. Dům má energetický štítek B, díky tepelnému čerpadlu je spotřeba velmi nízká. Pozemek je celý oplocený, vzrostlý trávník, živý plot a okrasné dřeviny zasazeny. Chloubou nemovitosti je zapuštěné ohniště obložené modřínovým dřevem.Nechybí zázemí s krytým posezením s grilem pro velkou společnost. Veškeré bližší informace k nemovitosti vám ráda poskytnu. Nyní se stačí jen přijít podívat, ráda vás domem provedu.Veškerý realitní servis je na klíč, rádi vám pomůžeme i s financováním.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroj vody
Místní zdroj
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
43079
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
250m2
Plocha pozemku
985m2
Plocha terasy
33m2
Počet míst na parkovišti
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé