Sousedé
3 990 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je konečná, vč. provize a kompletního právního servisu
ID nemovitosti:343512
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:171 m2
Plocha pozemku:263 m2
Datum aktualizace:31. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Velká sleva!!!
Nabízíme k prodeji patrový dům přímo na náměstí!
Můžete zde využít: dispozici bytu 4+1, terasu ve tvaru L, zahrádku cca 100 m2, posezení pod pergolou, garáž, dílnu a parkování před domem.
Dům je v dobrém technickém stavu, klenuté stropy v přízemí (kde na Vás dýchne trochu historie), ale v patře, kde se nachází bytová jednotka 4+1 s terasou se již může nový majitel realizovat v přestavbě po svém - dle potřeb a vlastní fantazie.
Ačkoli se dům nachází v centru obce, najde se tu klidné a tiché místo jak v domě, tak na zahrádce, která je uzavřena a poskytne úplné soukromí.
Atypický, nestandartní, ale praktický a dost prostorný dům pro rodinu s dětmi čeká na své nové majitele.
Přijďte na prohlídku a posuďte sami, zda by se Vám tu mohlo líbit, ráda Vás domem provedu.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
343512
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
171m2
Plocha pozemku
263m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Irena Šnejdarová Kršňáková
Irena Šnejdarová Kršňáková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profi Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé