Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
1 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:00062
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:201 m2
Užitná plocha:101 m2
Plocha pozemku:201 m2
Počet místností:3
Datum vložení:6. března 2018
Datum aktualizace:21. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji hrubou stavbu rodinného domu 3+kk v obci Boleradice, s možností terasy zahrádkou o CP: 201m2, 10km Hustopeče u Brna , 30km Brno. Jedná se o menší ale útulný nízkoenergetický , bezbariérový dům , kde je dispozičně počítáno s prostorným obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou a francouzským oknem na terasu a zahradu, pokoj , ložnice se šatnou, koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatné WC.
Součástí ceny jsou terénní úpravy, základová deska, izolace, zdivo, stropy, střecha, okna, vstupní dveře, betonové podlahy, schody, rozvody kanalizace v základové desce.
Na základě dohody můžeme dokončit dle Vašich vlastních představ - tedy kompletní dokončení elektro a hromosvodu - včetně odzkoušení a revize, výmalba domu na bílo, venkovní fasáda - finální barva, odvod vody ze střechy - dodělání okapů a rour, svody do kanalizace , nerezové žlaby a svody do nádrže, nerezový komín pro krb o průměru 160mm, kompletní rozvody vodo, topo, plyn včetně radiátorů, spotřebičů a uvedení do provozu a revize, veškeré zásuvky a vypínače. Veškeré IS. Předpokládaná cena dokončení dle náročnosti klienta. Dokončení domu v září 2018. PENB prozatím nebyl dodán (zpracovává se) , proto prozatím uvádíme energetickou třídu G. Dokončení listopad 2018. Financování domu zajištěno. Pro více informaci volejte realitního specialistu.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
UhlíPlyn
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
00062
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
201m2
Obytná plocha
101m2
Užitná plocha
101m2
Plocha pozemku
201m2
Místností
3
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Soňa Mančíková
Soňa Mančíková
Zobrazit
kontakt
Happy reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Happy reality, Tvrdonská 44/56 Kostice, IČO: 03729036.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.