Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/9)
půdorys patro
4 191 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: info o ceně v RK
ID nemovitosti:00009
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:360 m2
Užitná plocha:171 m2
Plocha pozemku:360 m2
Počet místností:5
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:21. března 2018
Energetická náročnostA ( )
Roční spotřeba energie10 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu nízkoenergetického ( energetická třída A ) rodinného domu 4+1 v lukrativní lokalitě Prace, vzdálené 10km od Brna, s garáží, parkovacím místem před domem, terasou, a zahradou, o celkové ploše 400m2. Jedná se o přízemní, řadový dům s plánovaným dokončením ve standartu pasivního domu včetně rekuperace do 11/2018 .
Dispozičně je počítáno : 1NP:vstupní hala se zádveřím, kuchyně s jídelnou, , spíž, , obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC, chodba, sklad, garáž, schodiště do 2NP. Ve 2NP: 2x pokoj, 2x šatna , galerie, koupelna, WC, chodba. Celková obytná plocha 171m2.
Součástí ceny jsou terénní úpravy, základová deska, izolace, zdivo, stropy, střecha, okna, vstupní dveře, betonové podlahy, schody, rozvody kanalizace v základové desce. Na základě dohody můžeme dokončit dle Vašich vlastních představ - tedy kompletní dokončení elektro a hromosvodu - včetně odzkoušení a revize, výmalba domu na bílo, venkovní fasáda - finální barva, odvod vody ze střechy - dodělání okapů a rour, svody do kanalizace nerezové žlaby a svody do nádrže, nerezový komín pro krb o průměru 160mm, kompletní rozvody vodo, topo, plyn včetně radiátorů, spotřebičů a uvedení do provozu a revize, veškeré zásuvky a vypínače. Veškeré IS. Předpokládaná cena dokončení dle náročnosti klienta.
Jedná se o dům s en.náročností třídy A ( mimořádně úsporný ), s průměrnými spočtenými náklady na provoz budovy cca 28.500,-Kč ročně. Podrobnější dokumentace bude poskytnuta při osobním jednání. Financování zajištěno. Neváhejte a sjednejte si schůzku s realitním specialistou.

Technický popis: komunikace asfaltová, vybavení: venkovní stání pro auto, parkování u domu (veřejné)

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
GarážParkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Uhlí
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
00009
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
360m2
Obytná plocha
171m2
Užitná plocha
171m2
Plocha pozemku
360m2
Místností
5
Poloha domu
2
Energetická náročnost
A (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Soňa Mančíková
Soňa Mančíková
Zobrazit
kontakt
Happy reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Happy reality, Tvrdonská 44/56 Kostice, IČO: 03729036.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.