Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/12)
3 290 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:00008
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:400 m2
Užitná plocha:151 m2
Plocha pozemku:400 m2
Počet místností:5
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:21. března 2018
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie15 kWh/m2

Popis nemovitosti

Pro náročnější klientelu nabízíme k prodeji hrubou stavbu nízkoen. domu 4-5+1 v žádané lokalité Prace, vzdálené 10km od Brna. Jedná se o patrový , řadový dům s plánovaným dokončením ve standartu pasivního domu .

Dispozičně je možno ještě vybírat ze dvou variant :

Varianta A: S GARÁŽÍ
-v 1NP: hlavní vstup, garáž se vstupem do zádveří, vstupní hala, kuchyně s jídelnou a spíží, obývací pokoj s krbem a se vstupem na terasu, koupelna se prch. koutem, umyvadlem a WC, sklad, technická místnost, schodiště, to vše o ploše 71m2+25m2 terasa.
- ve 2. NP:2 pokoje, ložnice, koupelna s vanou a WC, galerie,tech.místnost, to vše o ploše 65m2.

Varianta B :BEZ GARÁŽE
-v 1NP vstupní hala, prostorná chodba se schodištěm a skladem, technická místnost , koupelna se sprchovým koutem , vanou , umyvadlem, prostorem pro pračku a WC, a maximum prostoru věnováno kuchyni s jídlením koutem a obývacím pokojem se vstupem francouzským oknem na terasu o ploše 25m2
- ve 2. NP:2 pokoje, ložnice, koupelna s vanou a WC, galerie,tech.místnost, to vše o ploše 65m2.,
-parkování na pozemku před domem

Součástí ceny jsou terénní úpravy, základová deska, izolace, zdivo, stropy, střecha, okna, vstupní dveře, betonové podlahy, schody, rozvody kanalizace v základové desce.

Na základě dohody můžeme dokončit dle Vašich vlastních představ - tedy kompletní dokončení elektro a hromosvodu - včetně odzkoušení a revize, výmalba domu na bílo, venkovní fasáda - finální barva, odvod vody ze střechy - dodělání okapů a rour, svody do kanalizace nerezové žlaby a svody do nádrže, nerezový komín pro krb o průměru 160mm, kompletní rozvody vodo, topo, plyn včetně radiátorů, spotřebičů a uvedení do provozu a revize, veškeré zásuvky a vypínače. Veškeré IS. Předpokládaná cena dokončení dle náročnosti klienta. Dokončení domu v prosinci 2018.

Jedná se o dům s en.náročností třídy B ( velmi úsporný ), s průměrnými spočtenými náklady na provoz budovy cca 33.000,-Kč ročně.
Podrobnější dokumentace bude poskytnuta při osobním jednání.
Financování zajištěno. Neváhejte a sjednejte si schůzku s realitním specialistou.

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, kulturní­ zažízení. Technický popis: komunikace asfaltová, vybavení:

Základní údaje

Dopravní spojení
SilniceDálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Plyn
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
00008
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
400m2
Obytná plocha
151m2
Užitná plocha
151m2
Plocha pozemku
400m2
Místností
5
Poloha domu
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Soňa Mančíková
Soňa Mančíková
Zobrazit
kontakt
Happy reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Happy reality, Tvrdonská 44/56 Kostice, IČO: 03729036.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.