Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
2 200 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Včetně provize RK, právního servisu
ID nemovitosti:239-N00501
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:837 m2
Užitná plocha:294 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:27. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

=== REZERVACE === V exkluzivním zastoupení majitele nabízím ke koupi rodinný dům v centru obce Třebušín. Třebušín se nachází 11 km severovýchodně od Litoměřic (asi 10 min autem). Jedná se o samostatně stojící rodinný dům po téměř celkové rekonstrukci se zahradou. Dispozice domu je 5+1 s kompletním zázemím s celkovou užitnou plochou 294 m2. Budova je kompletně posklepena. Součástí je i dřevený přístřešek (pro auto a skladování dřeva). Vstup do sklepních prostor je z úrovně zahrady pod domem. Zahrada je rovinná. Střecha domu je sedlová s eternitovou krytinou. Okna jsou z většiny plastová. Fasáda není tepelně izolovaná). V nedávných letech proběhla rekonstrukce zejména těchto částí: podlahové krytiny (plovoucí s dlažbou), kompletně podkroví (sádrokartonové podhledy a příčky), okna, vchodové dveře, zařizovací předměty.
V přízemí se nachází vstupní chodba, kuchyně, koupelna s WC, obývací pokoj a ložnice. Po dřevěných schodech se dostaneme do podkroví, které je možné dále přizpůsobit potřebám nového majitele. Momentálně jsou místnosti v podkroví neuzavřené. K dispozici je i velmi prostorná šatna a komora. Dále je zde v přípravě koupelna, případně i kuchyňský kout (jsou zde připraveby rozvody vody a odpadu). Podkroví je zatepleno.
Vytápění domu je zajištěno krbovými kamny na dřevo, případně elektrickými přímotopy. Ohřev TUV v el. bojleru. Je zde odběr i levného nočního proudu (VT a NT). Plyn zaveden není. Voda je z veřejného vodovu, ale je zde i možnost čerpání vody z vlastní studny. Splaškové vody jsou svedeny do septiku s přepadem do trativodu.
Dům nabízí mnoho způsobů využití. A to jak pro rodinné bydlení (dobrá dostupnost do města), tak i pro rekreaci (výchozí vycházkový bod do kopců Českého středohoří) nebo i pro možnosti podnikání, neb sklepní prostory jsou velmi velkorysé s individuálním vstupem. V blízkosti Třebušína je v zimním období k dispozici i lyžařské středisko Tašov.
Pro více informací volejte makléřku nabídky Ing. Petru Rotterovou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
239-N00501
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
837m2
Užitná plocha
294m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petra Rotterová
Petra Rotterová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Litoměřice

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde