Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/12)
Foto 1
1 750 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu
ID nemovitosti:811-2018
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.010 m2
Užitná plocha:86 m2
Datum vložení:1. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavení s původním čtvercovým rázem v obci Javorník u Svitav. Dům sestává z obytné části a technické části. Obytná část byla rekonstruována před 20 lety a sestává ze 2 pokojů, kuchyně, koupelny s WC, předsíně. Užitná plocha obytné části je cca 86 m2. Technická část sestává ze 2 stodol - celkově cca 80 m2. Vjezd do dvora je zastřešen (průjezd je používán k parkování auta). Vytápení je zajišťováno krbovými kamny s výměníkem nebo elektrikým kotlem. Objekt je připojen na obecní vodovodní řad. Vedle domu se nalézá rozlehlá osluněná zahrada (1010 m2) s jezírkem, posezením, místem pro bazén. Obec Javorník má dostupnou občanskou vybavenost, a téměř navazuje na okrajové části města Svitavy, dostupnost po cyklostezce.

Další popis: Typ domu - Patrový, Poloha objektu - 1.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
811-2018
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1010m2
Užitná plocha
86m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Mgr Zuzana Burdová
Ing. Mgr Zuzana Burdová
Zobrazit
kontakt
Ing. Mgr. Zuzana Burdová

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde