Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
Foto 1
1 750 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu
ID nemovitosti:713-2017
Stav nemovitosti:Špatný
Celková plocha:3.256 m2
Užitná plocha:120 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:1. srpna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji původní venkovský statek čtvercového půdorysu v obci Opatov u Svitav. Jedná se o rozlehlou nemovitost se zastavěnou plochou 885 m2. Kolem statku leží pozemky o výměře 3256 m2. Nemovitost sestává z obytné části (kuchyň, 3x pokoj, koupelna,, sklepy) a hospodářské části ( stodola, dílna, kotelna, chlévy, udírna, vejměna). Topení je zajišťováno ústředním topením na tuhá paliva, TUV elektrickým bojlerem, voda je z obecního řádu. Plyn je přiveden k domu, do obytné části nezaveden. Odpadní vody jdou do jímky. Statek se nachází na klidném a osluněném místě. V obci je občanská vybavenost (mateřská školka, škola, autobusové a vlakové spojení).

Další popis: Typ domu - Patrový, Poloha objektu - 1, plocha sklepu - 30 m2.

Základní údaje

Typ konstrukce
Kamenná
ID nemovitosti
713-2017
Stav objektu
Špatný
Celková plocha
3256m2
Užitná plocha
120m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Mgr Zuzana Burdová
Ing. Mgr Zuzana Burdová
Zobrazit
kontakt
Ing. Mgr. Zuzana Burdová

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde