Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/24)
Kuchyně
2 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně odměny RK a všech ostatních poplatků.
ID nemovitosti:233-N00736
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:643 m2
Užitná plocha:176 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:10. října 2018
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie334 kWh/m2

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v Hlinsku? Chcete se ihned nastěhovat? Nabízíme Vám rodinný dům 6+1 s užitnou plochou 176 m2 v klidné části Hlinska. Dům je dvoupodlažní a je k prodeji s vybavením a příslušenstvím.

V 1. podlaží se nachází kuchyně s moderní kuchyňskou linkou, prostorný obývací pokoj o rozloze 27 m2, pokoj, koupelna a WC. Na kuchyni navazuje místnost, kde se nachází nový kondenzační kotel (2016), z této místnosti se vychází přímo na zahradu. Pod schodištěm se nachází úložný prostor oddělený dveřmi. Ve 2. podlaží se nachází 3 pokoje, ložnice, koupelna společná s WC a chodba, ze které se vchází na půdu. Prostorná půda dává možnost vybudovat další bytovou jednotku.

Na domě proběhla velká rekonstrukce, která byla dokončena v roce 2002. Byla vyměněna střešní krytina za pálenou tašku a většina dřevěných trámů, jsou nové podlahy, nová elektřina a rozdělení některých zděných příček. V tomto roce se dům napojil na obecní vodovod a kanalizaci.
V roce 2014 byla měněna dřevěná okna za plastová.

Zahrada měří 488 m2. Zde je postavena stodola o rozloze 35 m2. Nachází se zde posezení, kolem kterého jsou vysázeny túje. Příjezd do zahrady je zpoza domu a je zde možné i parkování.

Dům je umístěn v klidné části Hlinska, ale zároveň nedaleko do centra města. Autobusová zastávka a obchod do 3 minut chůze. Vlakové nádraží, pošta, škola, školka či poliklinika jsou do 2 km.

Využijte možnost prohlédnout si tento rodinný dům. Kontaktujte mě na tel. čísle 732 944 643.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
233-N00736
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
643m2
Užitná plocha
176m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lucie Štarmanová
Lucie Štarmanová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Trend

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde