Sousedé
nebyla stanovena
ID nemovitosti:551
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:291 m2
Plocha pozemku:3.836 m2
Datum aktualizace:30. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Výhodná koupě a investiční příležitost jako hrom. To je prodej nemovitosti s jedinečným genius loci ve Lhotě u Pačlavic. Jedná se o velký RD na prodej i útulné víkendové sídlo s osobitým kouzlem. Skutečnost, že toto sídlo patří mezi výjimečné domy na prodej, potvrzuje hned při příjezdu dokonale upravený zevnějšek i další detaily (kamenné, řemeslné dekorace kolem oken spolu s pěknou fasádou atd.). Největší a to nejpodstatnější překvapení vás však čeká hned za vstupní branou!

Citlivým spojením dvojice rodinných domů totiž vznikl promyšlený a chytře řešený obytný komplex coby oáza klidu, disponující celkem 3 bytovými jednotkami a uzavřeným dvorkem pro naprosté soukromí. Oázu navíc v tomto případě představuje také navazující ovocný sad osazený stromy, a to především švestkami.

Záleží tak pouze na vás, zda si za účelem vlastního bydlení vyberete konkrétní byt a další budete pronajímat, ať už stálým nájemcům, anebo například v rámci Airbnb. Stačí se rozhlédnout kolem a je zřejmé, že v obou případech nebude nouze o poptávku a s ní spojený následný příjem. Proto jsem hned na začátku kromě jednoznačně výhodné koupě rovnou zmínil i celkový potenciál objektu, hledáte-li investiční nemovitosti. Další možností je pak například vícegenerační bydlení.

Nyní již k trojici jednotlivých bytů. Pořádkem a čistotou dýchají natolik, že máte chuť se v jednom z nich okamžitě zabydlet.

I. První byt 4+1 na prodej má výměru 155 m2. Je vyveden v moderním stylu a rozdělen do 2 pater. V každém z nich se nachází 2 identické pokoje. Koupelna s WC zahrnuje vanu i sprchový kout. V kuchyni zaujmou dřevěné trámy a další dekorativní prvky v čele s kamenným krbem.

II. Hned naproti je na prodej i byt s menším dispozičním řešením 2+1. Společným jmenovatelem prvních dvou zmíněných bytových jednotek je nádech historie v kombinaci s moderními technologiemi. Také koupelna v tomto bytě je vybavena vanou, přičemž WC je více oddělené.

III. Třetí byt už v rámci sídla figuruje s ohledem na svůj interiér jako ryze moderní 2+kk. Byl zařízen rohovou kuchyňskou linkou se spotřebiči a v nebesky bílé ložnici nechybí kromě manželské postele ani dětská postýlka. Samozřejmostí je další samostatný pokoj. A byť je tento byt dispozičně nejmenší, všimněte si vkusných obkladů v krásné koupelně s vanou, sprchovým koutem a WC.

Co vše je tedy v ceně?

- 2 domy se 3 byty o celkové výměře 291 m2.

- 3836 m2 pozemků.

- 2 parkovací stání.

- Prostorná terasa se zahradním nábytkem.

- Malebný, uzavřený dvůr, na který navazuje rozlehlý ovocný sad.

- Cena zahrnuje dokonce i RD s č.p. 92., který je určen buď k demolici, nebo k celkové rekonstrukci.

Za vesnicí se rozkládá Litenčická pahorkatina. Nejbližším větším městem, vzdáleným 25 min. jízdy autem, je Kroměříž. Klidná obec je ideálně situována mezi Brnem (35 min.) a Zlínem. Velkým benefitem je blízkost dálnice D1 pro perfektní dopravní dostupnost, ať už se vydáte kamkoliv.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Lhotě!

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
551
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
291m2
Plocha pozemku
3836m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Surovec
Tomáš Surovec
Zobrazit
kontakt
REAL PREMIUM, s.r.o.

© 2023 Sousedé