Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
IMG_7790
640 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + 4% daň z nabytí nem. věcí, včetně poplatků
ID nemovitosti:00646
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:2.002 m2
Užitná plocha:126 m2
Plocha pozemku:2.002 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:13. prosince 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu o dispozici 4+1 v obci Konice, místní části Runářov. Jedná se o samostatně stojící cihlový, nepodsklepený, převážně jednopodlažní rodinný dům v prostoru zástavby rodinných domů. Příslušenství tvoří garáž s dílnou, vedlejší stavba – sklad, přístřešek, studna a zahrada 1.876 m2 se vzrostlými a okrasnými stromy vedle lesa. Je k dispozici přípojka vody ze studny, žumpa, přípojka splaškové kanalizace do žumpy, elektro přípojka. V domě se sedlovou střechou a starší pálenou krytinou jsou původní dřevěná okna, na podlaze převážně koberce, parkety a keramická dlažba. V koupelně se nachází vana a umyvadlo, WC zvlášť. Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva. Zdrojem teplé vody je elektrický zásobníkový ohřívač TUV, který je umístěn v koupelně. V kuchyni je starší kuchyňská linka, dřez a elektrický sporák. Objekt je ve špatném stavu (viz fotografie), vhodný k rozsáhlejší rekonstrukci (propadlá střecha v 1. patře domu). Průkaz energetické náročnosti nedodán, třída G. DŮM NENÍ MOŽNÉ KOUPIT NA SPLÁTKY. Další informace u makléře nabídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
ID nemovitosti
00646
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
2002m2
Užitná plocha
126m2
Plocha pozemku
2002m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - GoldStar reality
GoldStar reality
Zobrazit
kontakt
GoldStar reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde