Sousedé
(1/14)
8 560 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK
ID nemovitosti:N05516
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:142 m2
Plocha pozemku:223 m2
Datum aktualizace:31. srpna 2020
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Těsně před dokončením - k nastěhování do 3 měsíců. Elite real service s.r.o. Vám v zastoupení majitele nabízí k prodeji novostavbu řadového rodinného domu 4+kk s garáží ve velice žádané lokalitě města Olomouc-Nová Ulice, ul. Antonína Morese (pravý-koncový dům). Možnost koupě domu v hrubé stavbě s dokončením po vlastní linii. Jedná se o zděnou novostavbu s nadstandardním vybavením s garáží, terasou a zahrádkou. Užitná plocha domu 142 m2. Plocha pozemku celkem 223 m2. V 1. NP se nachází vstupní část s přístupem do garáže, dále koupelna s tech. částí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatnou spíží a dále vstup na terasu. Ve 2. NP se nachází 3 pokoje, prostorná koupelna a šatna a dále výstup do pochozí, prostorné půdy. Vytápění domu zajišťuje plynový kondenzační kotel s podlahovým topením ve všech místnostech. Dalším zdrojem tepla je krbová vložka nebo krbová kamna s rozvody vzduchu do 2. NP, příprava klimatizace. Zahrada je orientována na jižní stranu s možností závlahy z nádrže na dešťovou vodu. Součástí pozemku je prostorný zahradní domek. Parkování pro další 2 auta před domem. Dokončení domu 12/2019 s možností provedení klientských změn na konečnou podobu individuálního vybavení domu. Součástí ceny je standard ve výši 560.000,-Kč. Jedinečná příležitost k pořízení bydlení v klidné a dostupné lokalitě města. Doporučujeme osobní jednání a prohlídku stavby - volejte makléře. Bližší informace k bytovému projektu a největší nabídku novostaveb - nových bytů, bytů na prodej, bytů k pronájmu - naleznete na našich webových stránkách.

Základní údaje

ID nemovitosti
N05516
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
142m2
Plocha pozemku
223m2
Plocha terasy
16m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Gaďourek
Zdeněk Gaďourek
Zobrazit
kontakt
Elite real service s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé