Sousedé
(1/25)
DSC-27
5 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:4223
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:235 m2
Plocha pozemku:752 m2
Datum aktualizace:8. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout exkluzivní prodej prostorného řadového domu, stojícím na pozemku 752 m2 v žádané lokalitě Semice u Písku v JČ. Dům má půdorys cca 8,5 x 13m a je postaven se třemi obytnými podlažími. V přízemí domu je umístěna pod samostatným vjezdem prostorná garáž, do které se vejde i velký osobní automobil. Obytné prostory přízemí jsou k dispozici pod samostatným vchodem a nechybí zde pokoj se samostatnou koupelnou a WC, dále technická místnost, spíž, prádelna , chodba a v současné době tak důležitá kotelna s kotlem na tuhá paliva. Otop v domě tudíž nepodléhá dodávkám plynu. První patro domu je již pak celé řešeno jako obytné. Jednotlivé místnosti jsou opravdu velkorysé. Obývací pokoj o rozloze 27 m2 se vstupem na terasu s jižní orientací, navazuje na pokoj, který je možno využít jako dětský, či jako ložnici. V obývacím pokoji lze umístit krb. Při spojení těchto pokojů v jeden celek pak vznikne nádherný, prosluněný prostor o rozloze cca 42 m2. Dále je zde koupelna se samostatným WC a další pokoje. V podkroví domu je možno využít další obytný pokoj o rozloze cca 15 m2. Na ten navazuje z obou stran půda, kde je možné dále realizovat půdní vestavbu.Celý dům je světlý a prostorný. Jednotlivá podlaží jsou propojena pohodlným schodištěm.Za zmínku stojí taktéž zahradní domek s dílnou a sklepem, postavený na zahradě. Příjemné využití bude mít taktéž zapuštěný bazén, který by bylo možno zrekonstruovat na místě původního bazénu. Vzhledem k tomu, že dům je koncový v řadě, je zajištěno i příjemné soukromí. Obec Semice navazuje na Písecké hory s množstvím cyklostezek a cest pro pěší turistiku.Nabídka je velice atraktivní, koupi doporučujeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
4223
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
235m2
Plocha pozemku
752m2
Počet garáží
1
Poloha domu
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Říha
Miroslav Říha
Zobrazit
kontakt
QUANTUM REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé