Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/16)
1
4 400 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:144-3617
Celková plocha:124 m2
Užitná plocha:240 m2
Datum vložení:17. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 6+1 v obci Příčovy v krásné slepé ulici s hezkým výhledem. Dům má v přízemí hezký prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na zahradu, samostatnou kuchyň, praktickou chodbu, zádveří a koupelnu s technickou místností. V patře jsou pak tři samostatné prostorné velké pokoje a druhá koupelna s vanou. Dům má k dispozici garáž, která je součástí stavby a pak samostatný menší domek, též využívaný jako garáž na kterou navazuje venkovní sezení. Topení je v domě je řešeno elektrickým kotlem, voda je řešena vrtem s velkou kapacitou, odpady čističkou. Samotná stavba je ve velmi dobrém stavu a je vhodná k okamžitému užívání. Doporučujeme prohlídku, budeme se těšit na Vaší návštěvu.

Základní údaje

ID nemovitosti
144-3617
Celková plocha
124m2
Užitná plocha
240m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kněžínková Hanka
Kněžínková Hanka
Zobrazit
kontakt
Advokátní realitní

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde