Sousedé
(1/25)
...
7 200 000 Kč
Poznámka k ceně: CENA K JEDNÁNÍ. Cena včetně provize a právního servisu.
ID nemovitosti:418480
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:5.429 m2
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:5.429 m2
Datum aktualizace:7. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují Reality 11 Vám zprostředkují prodej několika nemovitostí a 4 stavebních pozemků tvořících velmi zajímavý celek o velikosti 5.429 m2 v klidné části obce Kamenický Šenov s výhledem na Lužické hory.

Na jednom z pozemků je umístěn dřevěný domek, má cca 100 m2, je plně obytný, viz fotografie. K dokončení chybí úprava podkroví a dostavba jedné místnosti a terasy.
Vedle domu stojí objekt 10 x 20 m2, který dříve plnil funkci garáží. Započalo se s jeho rekonstrukcí - nová je střecha, okna, dveře, vrata, rozvody vody a elektřiny.
Objekty jsou vytápěny krbovými kamny. Práce budou průběžně pokračovat.
Další stavbou je opodál stojící stodola v původním stavu, má 50 m2.
Ideální místo i pro podnikání.

Komplex pozemků slouží nyní pro chov koní, nachází se zde proto i přístřešek pro zvířata, dále prostor pro psy a tři studny, z nichž jedna je použita jako zdroj pitné vody pro budovy.
Celý pozemek je oplocený, většinou dřevěným plotem, a v zadní části pozemku je menší jezírko. Na pozemku je několik vzrostlých stromů.
V územním plánu jsou pozemky vedeny pro výstavbu např. rodinných domů. Majitel má v plánu rozdělit pozemky na několik parcel.
Tento záměr je již projektantem rozpracován, v nejbližším období bude postoupen úřadu ke schvalování. Je možné operativně záměr přizpůsobit budoucímu majiteli.
Na pozemek je přivedena elektřina a je vyřízena vodovodní přípojka pro výstavbu nových domů.

Nabízí se i možnost oddělit stávající obytnou část od ostatních pozemků, viz orientační zákres na ortofoto mapě, a užívat tento prostor samostatně pro bydlení, protože z Charvátovy ulice je plnohodnotný vjezd.
Pozemky se nacházejí mezi zástavbou rodinných domů a bývalou továrnou na lustry Elias Palme, dnes opuštěnou.

Město nemá doposud zpracovanou digitalizaci katastru, orientace v KN je tedy obtížnější.
Ráda Vám situaci vysvětlím a budu se těšit na prohlídky nemovitosti.
Také s financováním Vám kvalifikovaně poradím. Ev. číslo: 23849. Bližší informace Vám sdělí Mgr. Radka Severová, 724 209 533, r.severova@reality11.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
ID nemovitosti
418480
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
5429m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
5429m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Radka Severová
Mgr. Radka Severová
Zobrazit
kontakt
Reality 11

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé