Sousedé
(1/25)
...
21 000 000 Kč
ID nemovitosti:24857
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.328 m2
Užitná plocha:203 m2
Plocha pozemku:1.328 m2
Datum aktualizace:21. září 2023
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie300 kWh/m2

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v přírodě a mít v dosahu veškeré služby? Pokud ano, máme pro vás velmi zajímavou nabídku prostorného rodinného domu v ještě zajímavější lokalitě Praha, Křeslice, ulice K Čestlicům. Pozemek s prostorným rodinným domem se nachází vedle Dendrologické zahrady, kde naleznete ráj rostlin, stromů a přírodních zázraků.
Rodinný dům byl postaven a zkolaudován v roce 2003 a je velmi dobrém technické stavu, jako byste ho postavili před pár lety. Stačí si zabalit pár věcí a nastěhovat se dle vašich možností. K domu náleží pozemek o celkové ploše 1328m2, na kterém se také nachází vzrostlé stromy a keře.
Velmi zajímavé dispoziční členění domu je následující. V prvním nadzemní podlaží se nachází: vstupní chodba, garáž pro dva osobní automobily, technické zařízení, chodba, komora, koupelna (WC, umyvadlo, sprchový kout, prostor pro pračku a sušičku), kuchyň s výhledem do zahrady, prostorný obývací pokoj s jídelním prostorem a krbem, terasa. Do druhého nadzemního podlaží se dostaneme po dřevěném schodišti, následuje chodba, komora, samostatné WC, koupelna (dvě umyvadla, vana), dále pak ložnice I., ložnice II., ložnice III. s balkónem, prostorný pokoj nad garáží.
Z inženýrských sítí je do domu zavedena elektřina, vytápění domu je zajištěno podlahovým topením - elektrický kotel, voda je řešena vlastní studnou přes filtraci, odpad je řešen vlastní čistírnou odpadních vod na vlastním pozemku.
Máme pro vás připravenou 3Dvirtuální prohlídku od společnosti 3Dvirtualcz, kde si celý dům můžete projít z pohodlí svého domova a následně vás rádi uvítáme na osobní prohlídce, kde si společně dům prohlédneme. Samozřejmostí jsou půdorysy obou podlaží. Odkaz na 3Dvirtuální prohlídku a půdorysy vám zašleme na vyžádání.
Největší výhodou je umístění domu v lokalitě s velmi dobrou dopravní dostupností. V případě zájmu o více informací, zájmu o osobní prohlídku, volejte kdykoliv makléře společnosti. Ev. číslo: 24857. Bližší informace Vám sdělí Václav Duben, 608 711 656, duben@reality11.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
24857
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1328m2
Užitná plocha
203m2
Plocha pozemku
1328m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Václav Duben
Václav Duben
Zobrazit
kontakt
Reality 11

© 2023 Sousedé