Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
IMG_5394.JPG
7 800 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:2523-2918
Celková plocha:200 m2
Užitná plocha:200 m2
Datum vložení:13. června 2018
Datum aktualizace:23. září 2018
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej dvou nad podlažního rodinného domu s dispozicí 5+1 , o velikosti 200 m2 , a stojícího na pozemku se zastavěnou plochou 100 m2 , v lokalitě Praha 9 - Újezd nad Lesy. Celková plocha pozemku je 765 m2 na jehož zahradě je vystavěna nová garáž s dílnou a s krytým posezením o zastavěné ploše 56 m2 , dále zapuštěný bazén a skleník. Zahrada je osazena již vzrostlými stromy , keři a vytváří tak příjemný pohled , vhodný k relaxaci a odpočinku. Vlastní dům sestává z dvou již zmiňovaných nad podlaží a sklepa , který ale není pod celou plochou domu . V prvním nadpodlaží nalezneme obývací pokoj , ložnici s krbem , kuchyň , spíž a koupelnu s toaletou . Druhé nad podlaží nabízí 3 ložnice , mansardu , velkou koupelnu a v mezipatře toaletu. Pod schody je umístěna kotelna a ve sklepě vlastní studna s užitkovou vodou. Dům svým umístění je vhodný jak bydlení , tak dává i možnost různorodým podnikatelským záměrům. Dopravní dostupnost zabezpečují autobusy MHD , a občanská vybavenost je v této lokalitě na dobré úrovni , která pramení z již dlouhé historie této vyhledávané lokality. Okolí domu také nabízí spoustu zeleně s možností procházek a různorodého sportovního vyžití . K domu je vypracován průkaz energetické náročnosti s označením D. Vzhledem k těmto atributům , doporučujeme tento dům ke koupi.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
2523-2918
Celková plocha
200m2
Užitná plocha
200m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Bílek Jiří
Bílek Jiří
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde